Kurye

Kurye

Kurye hizmetleri büyük bir alt yapı ile sağlanmaktadır. Ofisteki müşteri temsilcisinden tutunda yollarda motor üzerinde gönderileri taşıyan personellere varıncaya kadar her bir parçayı içine almaktadır. Firmada kayıtlı bulunan her bir aracı da bu hizmetler arasına almaktadır.

Gelen talepleri karşılayamayacak bir araç filonuz yoksa kurye hizmetleri yerine gelemez. Müşterilerinizi menün edemez ve gelir elde edemezsiniz.

Tüm bunları gerçekleşebilmesi adına en başta firmanızı temsil eden ve müşterilerden gelen ricaları istekler, talepler, dilekleri kayıt altına alacak bir müşteri temsilcisi kadrosuna ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurye işleri bir ekip işidir. Donanımlı bir at yapı bir ofisiniz, çeşitli özelliklere sahip araçlarınız ve motorlarınız bulunmuyorsa trafiğe nasıl çıkacak ve kurye işlemlerinizi bası gerçekleştireceksiniz.

İş disiplinine sahip ve en önemlisi işini büyük bir sevgiyle yapmakta olan kurye personellerinin var olması gerekmektedir bu işin en özel kahramanları olarak yolara düşen ve trafik şartlarında bazen sor durumda kalan personeller olmadan kurye hizmetleri kesinlikle tamamlanamaz.

Kurye

Makale İçeriği

Motorlu Kurye Size Neler Sağlar?

Motorlu kurye, aradığınız pek çok hizmeti sizlere sağlamaktadır. İstediğiniz şekilde gönderileri özel bir paket haline getirerek verilen adrese en kısa şekilde ulaştırmanıza imkân sağlar. Her zaman götürü hizmeti yapmaz bazende sizin istediğiniz bir eşyayı bulunduğu adresten alarak siz değerli müşterilerimize ulaştırabilmenin amacını güder.

Hızlı zannettiğiniz motorlu kurye aslında çok daha hızlıdır. Hizmetlerimiz müşterilerimizi,şaşırtmaktadır.

Motor kurye neden tercih edilmeli sorusunun cevabını az çok hepimiz çok iyi biliyoruz. Gün içerisinde istenen noktada bulunması gereken eşya, evrak, vb. birçok farlı gönderilerininiz en hızlı şekilde yerine ulaştırmak için tercih edilmektedir.

Zaman kaybının önemli olduğu kişiler genellikle kurye hizmetlerinden yararlanmaktadır.

Moto Kurye Kimler Tercih Eder?

Moto kurye, yediden yetmişe herkesin ihtiyaç duyacağı bir hizmettir. Kişiler yaşam içerisinde farklı zamanlarda bu tarz kurye hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır.

Acil kurye, ihtiyaç duyduğunuz her an kullanılabilir. Özellikle önemli bir gönderi durumunuz olduğunda firmamız sizlere en hızlı şekilde acil hizmeti sağlamaktadır. Sorunsuz bir teslimat gerçekleşirken çok ödeme durumunuz olmadan sizlerde yararlanabilirsiniz.

Motor Kurye Neden Terci Edilmeli?

Kurye hizmeti genellikle bankalar ve kurumsal firmalar tarafından kullanılmaktadır. Fakat yine de şahsi kullanımlar için de tercih edilen bir hizmettir. Çünkü bireysel kişilerin de acil bir şekilde yetiştirilmesi gereken evrakları veya paketleri olabilmektedir. Kurye firmaları bu konuda herhangi bir kısıtlama yapmamaktadır. Hem bireysel kişilerden hem de kurumsal firmalardan gelen kurye teslimaklarını kabul etmektedir. Bu yüzden kargoların üstelenemeyeceği teslimatları kurye şirketleri üstlenmektedir. Çünkü kuryeler kargolardan daha hızlı ve seri bir şekilde çalışmaktadır. Bunun sebebi is şehir içi teslimatlarda görev alınmasıdır. Çünkü kuryeler teslimatları yalnızca aynı şehir içinde gerçekleştirir. Yani kuryeyi gönderen kişi ile kuryeyi teslim alacak kişi aynı şehirde olmalıdır. Eğer durum bunun tam tersi olursa işte o zaman devreye kargo şirketleri girmektedir.

istanbul moto kurye firmalari

Kurye teslimatı yapan çalışanlarımız oldukça hızlı ve seri bir şekilde çalışmaktadırlar. Çünkü tüm çalışanlarımız tecrübli ve eğitimli kuryelerdir. Kuryelerimiz genellikle motosiklet kullanmaktadırlar. Bu sayede gidecekleri yere en kısa süre içinde varmaktadırlar. Hatta kurye çalışanlarımız seyir halindeyken bile trafikten an az seviyede etkilenmektedirler. Aynı zamanda trafik ışılarına daha az takılmaktadırlar. Bunun sebebi kesinlikle dikkatsiz ve hızlı bir şekilde yol almaları değildir. Aksine, kuryelerimiz oldukça dikkatli ve trafik kurallarına uygun bir şekilde yol almaktadırlar. Kuryelerimiz şehir içindeki en ksıa yollar ve tüm sokakları ezbere bilmektedirler. Bundan dolayı gideceleri yere oldukça kısa süreler içinde varmaktadırlar. Bu sayede hem trafiğe hem de trafik ışıklarına daha az yakalanmaktadırlar.

Kurye Hizmetleri Nasıl Sağlanır?

Kurye çalışanlarımız teslimatlarınızı şehrinen uzak noktasına bile oldukça kısa süreler içinde gerçekleştirmektedirler. Öyle ki en az yarım saat, en fazla iki saat içinde kuryeleriniz teslim edilmektedir. Evraklarınız veya belgeleriniz kurye sürecindeyken oldukça fazla şekilde korunmaktadır. İşte bundan dolayı motosikletlerimizde kuryelerinizi muhafaza etmek için özel bir bölüm bulunmaktadır. Aynı zamanda bu bölüm paketlerinizin hasar almaması için özel olarak tasarlanmış ve gelitirilmiştir. Bu sayede evraklarınıza veya paketlerinize herhangi bir zarar gelmemektedir. Hatta kuryelerimiz yağmurlu günlerde evraklarınız veya paketleriniz ıslanmasın diye büyük bir çaba sarf etmektedirler.

Kurye İstanbul paket taşıma ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayın.

Kimi zaman bizim için hayati önem taşıyan evrakları, bizim için kritik haberleri veya mutluluk verici armağanları taşıyan kurye hizmeti ile ilgili olarak doğru seçimi yapmak oldukça önemli. Sizin için değerli her evrak ve eşyayı tam zamanında istediğiniz yere ulaştıracak kaliteli bir kurye hizmetini hakkettiğinizi düşünüyorsanız doğru seçimi yapmanız gerekir. Kurye deyip geçmeyen, bu hizmetin bir kartvizit görevi gördüğünü bilen, firmanızın veya şahsınızın itibarının göstergesi olduğunu bilen müşterilerimize en hızlı kurye hizmetini sunuyoruz. Gönderdiğiniz her şey bizim için değer ve öncelik anlamına gelir. Firmanızın veya şahsınızın görünen yüzü olmaktan gurur duyan kurye hizmeti zamanında teslimat ilkesiyle hareket etmektedir. Kurye hizmetimiz size özel ve uygun olarak fiyatlandırılır. Fiyatlarımızın avantajlarından yararlanan siz müşterilerimize güvenilir ve hızlı bir hizmeti en uygun seçeneklerle sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kurye Ödemelerinde Kolaylık Zamanı

Kredi kartı ve online ödeme seçenekleriyle müşterilerimize en kolay ödeme imkanlarını tanıyoruz. Göndermek istediğiniz paketlerinizi hazırladıktan sonra bizi aramalısınız. Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkacak olan kuryelerimiz merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede gerçekleştirilir. Şehir içi hizmetlerde avantajlı bir hizmet sunan kuryelerimiz aynı gün içinde gönderilerinizi alıcılarla buluşturur. Gönderdikleriniz bizim için değerlidir. Kırılmasından, zarar görmesinden endişe ettiğiniz gönderiler bizimle güvende olacaktır. Dilerseniz normal, dilerseniz hızlı kurye hizmetinden yararlanın tüm gönderdiklerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

hızlı motorlu kurye

İstanbul Ekonomik Kurye Hizmetleri

Ekonomik kurye ile bütçenizi zorlamadan işletmenizde artan gönderi ihtiyaçlarınız için masrafları minimize edebilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşları, özel işletme veya bireysel gönderi ihtiyaçlarınızda gönderi masrafları size sorun olmaya başladığında kurye hizmetinin en ekonomik gönderi modellerini tercih ederek sizler de paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Gelişen kurye sektörünün alternatif hizmet seçeneklerinde ihtiyaçlarınıza sunulan moto kurye hizmet modelleri arasında bütçenizi zorlamadan en uygun kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gönderi ihtiyacınız ve gönderinin çeşidine göre kurye hizmet seçenekleri hakkında detaylı bir bilgi alarak çağrı merkezine gönderi kaydınızı hemen bırakabilirsiniz. Personeller tarafından gönderinin alıcısına teslimiyle çağrı merkezine gelen iletim raporu iletişim adresinize bilgi amaçlı detaylı olarak gönderilecektir.

Uzmanından Kurye Paket Taşımacılığı

Şehir içi hızlı kurye imkanlarından anında yararlanmanız mümkün oluyor. Sektörün en iyilerinden biri olma başarısına sahip kurye şirketimiz, işlerinizin yoluna girmesi için seferber oluyor. Yapmanız gereken anında iletişime geçmek olacak. Bu sayede şirketimiz içerisinde bulunan temsilcimiz aklınıza takılan sorularınıza yanıt verecektir. Eğer ki ilk defa kurye firmamızdan hizmet alacaksanız, şimdiye kadar vermiş olduğumuz hizmetlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Bu sayede firmamız hakkında daha ayrıntılı olarak bir bilgi sahibi olursunuz. Her ne kadar güvenilir bir şekilde hizmet ortaya koysak da bir diğer sevilen yanlarımızdan birisi de işimizi ekonomik şekilde yapıyor olmamızdır. Ülkemizde ki maddi durum hali açıkta olduğu için insanlarımızda şüphesiz en ekonomik olan yerlere başvuruyor.

Maksimum Kalite / Minimum Fiyat

Maksimum kalitede bir hizmet ortaya koyarken diğer taraftan da ekonomik hizmetler vermeyi kendimize bir borç biliyoruz. Kurye ihtiyaçları ülkemizde artık günden güne daha fazla arttığından dolayı burada önemli olan husus doğru firmaları bulmaktan geçiyor. Tüm önemli evraklarınızı dilediğiniz adresinize en kısa süre zarfı içerisinde ulaştırmayı başarabilirsiniz. Üstelik bekleme gibi bir derdiniz de artık olmayacak. En güvenilir kurye şirketleri içerisinde yer alarak hizmetlerimizi aktif şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu konuda istediğiniz güvenilir hizmetleri bulmaya başlayacaksınız. O halde bu avanrajlardan yararlanmak adına bir an önce harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Kurye firmamızla irtibata geçerek işlerinizin yoluna girmesini sağlayabilirsiniz. Kuryecilik konusunda her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz.

istanbul kurye

Kurye Hizmetlerinde Yüksek Performans Zamanı

Doğal olarak bu durumda direk işlerimize yansımasına neden oluyor. Dünya standartlarında eğitim gören lider ekibimiz, kuryelerinizi güvenle gidecekleri noktalara ulaştırıyor. Bundan sonra gitmesi gereken gönderilerinizi kafanıza takmanıza gerek kalmıyor. Kurye imkanlarından bir an önce yararlanmak adına elinizi çabuk tutmaya başlayın. Tasarruflu fiyatlardan bir an önce yararlanmaya başlayın. Ayrıcalıklardan en hızlı şekilde yararlanmaya başlayarak işlerinizin yoluna girmesini de sağlamış olun. Şirketimiz resmi tatil demeden dur durak bilmeden kurye konusunda ki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. İstanbul şehrinin her neresinde olursanız olun yalnızca alo demeniz yeterli olacaktır. Hemen bulunduğunuz noktaya gelinerek gönderileriniz teslim alınıp götürülmüş olacak.

Toplu kurye paket dağıtım hizmetlerimiz hakkında hemen bilgi alın.

İstanbul Kurye taşımacılığı

Niteliği ne olursa olsun bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrakların aracı bir firma ve personelleri tarafından taşınması işlemi kurye taşımacılığı adını almaktadır. Kurye taşımacılığı hizmeti veren firmalar iş disiplinine sahip çalışma politikasıyla müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan bir anlayış içerisinde yaygın servis alanına sahip olarak en hızlı ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Günlük yaşamda araç trafiğinin yoğun olması, çeşitli hava şartları gibi olumsuz durumlar müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kurye taşımacılığı hizmetinin piyasada giderek yaygınlaşmasına olanak sağlamıştır. Özellikle motosiklet kullanımında profesyonel kişiler tarafından benimsenen kurye taşımacılığı hem genç nesile istihdam olanağı sağlamakta hem de müşterilerin gönderilerinin hızla adresine ulaşımını sağlamaktadır. Kurye hizmeti alan müşterilerin memnun kaldığı kurye taşımacılığı hizmeti özellikle işletmelerin giderek artan gönderi ihtiyaçlarına stabil bir çözüm olmaktadır.

motorkurye

İstanbul Trafiğinden Kurtulun !

Trafik yoğunluğunda ve artan gönderi ihtiyaçlarında işletme sahiplerine rahat bir nefes aldıracak olan kurye taşımacılığı hizmeti ekonomik olması itibari ile de işletmeler tarafından sıkça tercih edilmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetle alınan kurye taşımacılığı hizmetiyle artık gönderilerin geç kaldı derdi de ortadan kalkacak. En hızlı uygulamalarla gerek arabalı gerekse motosikletli kurye personelleri müşteri gönderisine özel hizmet seçeneğiyle kurye taşımacılığı çalışmalarında her geçen gün yaygınlaşarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün rekabet ortamında sizler de tüm gönderi ihtiyaçlarınız için kurye hizmetinden faydalanabilir ve zamanında adresine ulaşan gönderilerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.

HEMEN Kurye İste

Moto kurye ihtiyaçlarınızda bize aşağıda ki iletişim yollarından hemen ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Tel : 0212 222 5620
Anadolu Yakası Tel : 0216 473 0003
Mail : mustafafatih@istanbulexpresskurye.org

Acil Kurye