Acil kurye ihtiyaçlarınız için yanı başınızda bir dost eli ve profesyonel bir hizmet arıyorsanız, en kısa sürede bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sürekli kurye ihtiyaçlarınıza ve anlık beklentilerinize uygun bir hizmet için çalışan firmamız dünya kalitesine uygun kurye hizmeti vermektedir. İstanbul express kurye hizmeti ile İstanbul içi tüm noktalara ve İstanbul çevresine hızlı, kaliteli bir taşıma hizmeti alacaksınız. İşine büyük önem gösteren ve sektördeki gelişmelere uygun güncellenen İstanbul express kurye hizmeti ile artık gecikmeli gönderilere son diyebilirsiniz. Memnuniyet esaslı çalışma vizyonumuzda çağrı merkezimizden, tüm kuryelerimize kadar eğitimli bir kadro ile karşınıza çıkmaktayız.

Kurye seçim yaparken ne kadar zorlandığınızı biliyor, müşterilimizin beklentilerini yakından takip ediyoruz. Sizlerden aldığı güç ile her geçen gün gelişen İstanbul express kurye hizmetimiz doğru hizmet, güvenilir hizmet prensibiyle hareket etmektedir. Firmanızın ve şahsınızın acil gönderileri bekletilmeye gelmez. Şimdiye kadar geciken ve geri dönen gönderilerle uğraşmak zorunda kaldıysanız hemen bizimle irtibata geçerek yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Güler yüzlü, eğitimli bir kadroyla çalışmanın keyfini henüz çıkaramadıysanız çok geç kalmadınız. Tüm motorlu kurye ekibimiz özel eğitimli personelden meydana gelmektedir. Uluslararası kalitede eğitim alan ekibimizle acil paketleriniz, evraklarınız, dokümanlarınız, hediyeleriniz, numuneleriniz ve ilaçlarınız gecikmeden alıcılarına gönderilecektir. Çağrı merkezimize bilgi verdikten kısa süre sonra İstanbul express kurye çalışanımız en yakın merkezden hareket edecek ve çok kısa sürede size ulaşarak gönderinizi sizden alacaktır.

İstanbul şehrinin tüm ilçe ve semtlerine hakim bir moto kurye ekibimiz bulunmaktadır. Trafik yoğunluğu ile en iyi şekilde baş edecek yol bilgisine sahip express kurye lerimiz aynı zamanda yok takip sistemleri ile desteklenmektedir. Her an, adım adım takip edilen motor kurye lerimizde gecikme olmaması için muazzam özen gösterilecektir. Gün içinde alıcılarınıza taşınan paketlerle müşteri memnuniyetimiz hızla artmaktadır. Siz de bu büyük aileye dahil olarak acil kurye firması arayışlarınıza son verebilirsiniz. İstanbul express kurye ile dakikalar içinde alıcılarınızla güler yüzlü hizmeti tanıştırın. 7 /24 çalışan, istanbul kurye resmi tatil ve bayramlarda hazırda ekip bulunduran firmamız size zamandan ve paradan tasarruf ettirecektir. Doğru motokurye seçimi için bizimle irtibata geçin.

Hakkımızda

Makale İçeriği

Kurye

Kurye şirketleri arasında seçim yaparken en dikkatli olunması gerekn konu şüphesiz kurumsal ve güleryüzlü bir ekip tercihidir.İstanbul express kurye, siz değerli müşterilerine en hızlı kurye ve ekonomik moto kurye hizmetini sunup, hızlı ve güvenilir bir motor kurye deneyimi yaşatmaktadır.Motorlu kurye personelimizi en deneyimli ve profesyonel kişilerden seçerek sizlere en hızlı kurye teslimatlarını sağlayabilmektedir.Express kurye hizmetimiz en geç 90 dakika içinde sonuçlandırılıp, kurye teslimatınız sonrasında gönderi yapan kişi yada kuruma teslimat bilgisi verilmektedir.Normal kurye hizmetimiz ise en geç 180 dakika içinde sonuçlandırılıp göndericiye kimin ne zaman teslim aldığı ile ilgili bilgi verilmektedir.Acil kurye ihtiyaçlarınızda 0212 222 5620 ve 0216 473 0003 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir ve kurye siparişlerinizi bırakabilirsiniz.Motor kurye sektöründe 2010 yılından başlayıp, hizmet kalitesini en üst düzeyde sunan firmamız İstanbul Express Kurye, kurye sektörünün parlayan yıldızıdır.istexpkurye
İstanbul Express Kurye sizlerin de kurye ihtiyaçlarınız için tercihleriniz arasında yerini alarak çıtasını her geçen gün biraz daha yükseltip genişletmektedir. İstanbul Express Kurye acil gönderilerinizde sizlerin hizmetlerinde. Birçok gönderi seçeneğini bir arada bulabileceğiniz şirketimizde müşteri memnuniyeti temel amacımızdır. İstanbul Express Kurye gönderi kayıtlarınızı titizlikle ele alarak siz değerli müşterilerimize personellerini en hızlı şekilde yönlendirmektedir.Çağrı merkezimizi arayarak bırakacağınız gönderi kaydı zaman kaybetmeden sizlere en yakın moto kurye İstanbul Express Kurye personellerine iletilir ve anında sizlere yönlendirilir. En hızlı şekilde kapınızda beliren personellerimiz gönderilerinizi İstanbul Express Kurye garantisiyle teslim alarak istediğiniz gönderi adresine teslimatını en kısa sürede gerçekleştirir. Ayrıca teslimatın gerçekleştiği bilgisi de siz değerli müşterilerimize telefon ya da mail yoluyla bildirilmektedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetinizdeyiz.İstanbul’un yoğun trafiğine meydan okuyan İstanbul Express Kurye personelleri güler yüzlü hizmetlerini kaliteyle bütünleştirerek sizlerinde tercihleri arasında yerini almaktadır. Gönderileriniz ve siz bizim için değerlisiniz politikamızla en uygun fiyatları bir araya getirerek hizmet faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Gerek son model araçlarımız gerekse motorlu kurye servislerimizle siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmek öncelikli amacımızdır. Size uygun gönderi seçeneklerini en makul fiyatlarla cebinizi yakmadan bulabileceğiniz tek yer İstanbul Express Kurye. Sizlerde İstanbul Expres Kurye yi her zaman arayabilir, kaliteli ve en ekonomik hizmetlerimizden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Bütün acil kurye gönderilerinizde İstanbul Express Kurye sizlerle.

İstanbul express kurye ofisimize gelmek için google haritaları kullanacaksanız.

İstanbul-express-kurye
Motorlu Kurye

Motorlu kurye hizmetinde müşteri ihtiyacını kalite ve güvenle karşılaması için geliştirilen yenilikçi hizmet anlayışında motorlu kurye en hızlı hizmeti almanızı sağlamaktadır. Gerek müşteriden gönderinin alınması gerekse alıcısına ulaştırılması konusunda erişim hızlı arabalı kurye araçlarına nazaran çok daha hızlı olan motorlu kuryeler unuttuğunuz gönderilerinizi geç kaldı derdi taşımadan zamanında alıcısına teslim ediyor. Hizmet seçenekleriyle acil kurye veya gece kurye hizmetleri de bulunan moto kurye hizmet modelleri arasında müşterinin ihtiyaçlarına hitap eden daha pek çok gönderi hizmeti en ekonomik fiyatlara ihtiyaçlarınıza sunulmaktadır. Çağrı merkezinden gönderi hizmet seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz gibi ihtiyaçlarınıza en uygun gönderi hizmeti için de kaydınızı hemen bırakabilirsiniz.

İstanbul Express Kurye

Email: istanbulexpreskurye@gmail.com

Phone: (0216) 473 00 03

İstanbul Express Motorlu Kurye

Topselvi mahallesi kubilay caddesi no : 28

İstanbul, Kartal 34873

İstanbul Express Kurye

İstanbul Express Kurye

Gönderinin alıcısına en hızlı ulaşma şekli motorlu kurye ile artık gönderilerinizi içiniz rahat bir şekilde kurye personellerine teslim edebileceksiniz. Çeşitli nedenlerle sektöre bir yenilik olarak sunulan motorlu personellerin vermiş olduğu kaliteli hizmetlerde gönderinin yetişmeyeceği endişesini artık taşımayacaksınız. Çağrı merkezine bırakacağınız gönderi kaydına istinaden itina ile adresinizden alınarak alıcı adresine ulaşımını en hızlı şekilde sağlayan hızlı kurye farkı rahatlığın keyfini yaşamanızı sağlayacak. Bütçenizi zorlamayacağınız ekonomik fiyatları ile de ekonomik kurye avantajları tüm ihtiyaçlarınızı güvenle minimum masraflarla karşılamanıza imkan tanıyor. Gece gündüz demeden alacağınız hizmette kalite ve güveni bularak memnun kalacağınız bir kurye hizmetinin sizler de keyfini doyasıya çıkarmış olacaksınız.

Moto kurye

Moto kurye

Bir yerden bir yere gönderilmesi gereken evraklarınızı, koli veya paketlerinizi moto kurye aracılığı ile rahatlıkla gönderebilirsiniz. İki adres arasında iletilmesi gereken nesneyi adresten alarak adrese teslim etme yolunda hizmet veren firmalar moto kurye hizmeti olarak belirli bir ücret karşılığında çalışmalarını sürdürmektedir. Sektör ihtiyaçlarına bağlı olarak alternatif seçeneklerle hizmet veren firmalar kurye sektörüne yeni bir anlayış getirerek en kaliteli hizmet için adeta birbirleriyle yarışır halde sürekli ve kaliteli bir hizmet yolunda müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktadır. Motorlu kurye lerin yanında sektörde yaratıcı fikirlerle hem genç nesle istihdam olanağı sağlayarak pek çok kişinin rahatlıkla çalışabileceği motor kurye hizmetleri de acil kurye sektöründe alternatif bir seçenek oluşturmaktadır. Zamanın değerli olduğu ve giderek artan araç trafiği yoğunluğunda en ideal tercih olarak görülen ve yaygınlaşan motor kuryeler gönderilerin zamanında ulaşımına da olana sağlamaktadır. Artık gönderileriniz kendiniz elden teslim etmek yerine uygun fiyatlara zaman kaybı yaşamadan kuryeler ile iletilmesini sağlayabilirsiniz. Gönderinizi adresine götürerek kendiniz kaybedeceğiniz zamanda çok daha fazla işler yapabilir ve bütçenizin sarsılmasının önüne geçebilirsiniz. Ayrıca işletmeler arası evrak alış verişi trafiği için önemli olacak derecede hızlı hizmet veren kuryeler hem işletmelerin zaman kaybı yaşamasında hem de uygun fiyatlarla gönderilerinin zamanında teslim edilmesine olanak sağlamaktadır. Hemen her türlü ihtiyacınızda yararlanabileceğiniz kurye hizmetinde adresinizden alınarak adresine zamanında teslimi gerçekleşen gönderilerinizin keyfini yaşayabilirsiniz.

Profesyonel Motorlu Kurye Hizmeti

Profesyonel Motorlu Kurye Hizmeti

Uluslar arası kalite standartlarında kurye hizmeti veren firmamız motorlu kurye olmak üzere birçok alanda hizmet vermektedir. Araçlı kuryeler, gümrük işlemleriniz için kuryeler, yaya kuryeler gibi zengin bir ulaşım ağı üzerine kurulmuş iletim seçenekleriyle sizlere en iyisini sunmak için gayret göstermekteyiz. Uzun yıllar boyunca kaliteli ve güvenilir bir kurye hizmeti veren firmamız en hızlı motor kurye sunma misyonuyla hareket etmektedir. Dokümanlarınız, evraklarınız ve daha birçok hafif taşınabilir paketleriniz şehir içi noktalara kısa sürede iletilecektir. Evraklar, ilaç paketleri, zarf ve numune gibi bilumum paketleriniz il içi ve çevresinde seri olarak taşımacılık yapmaktadır. Eğer dağıtımını yapmak istediğiniz broşür ve dergi gibi ürünler varsa farklı kurye departmanlarımızdan kurye – dağıtım talebinde bulunabilirsiniz. Dağıtımını yapmak istediğiniz ilan, broşür veya dergileri dilediğiniz zaman aralıklarında; günlük, aylık, haftalık gibi seçeneklerle kısa sürede dağıtmaktayız. Firmamız dünya standartlarında motorlu kurye hizmeti sunmaktadır. Siz çağrı merkezimize ulaştıktan kısa süre sonra adres bilgilerinizin iletildiği en yakın motorlu kuryemiz, size en yakın noktadan hareket ederek hazırladığınız paketi alacaktır. Şehir içi adres takip sistemiyle donatılmış motorlu kurye ekibimiz konusunda eğitim görmüş bireylerden oluşmaktadır. Güler yüzlü, güvenilir hizmet anlayışına sahip ekibimiz müşterileriniz karşısında itibarınızı güçlendirecektir. Her türlü kurye hizmeti için benzersiz fiyat, kaliteli hizmet ilkesini belirlemiş firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Acil Motor Kurye

Acil Motor Kurye

İşletmenizde acil yetişmesi gereken evraklarınızı hiç vakit kaybetmeden adresine ulaştırmak mı istiyorsunuz? Gece yarısı bir yakınınıza acilen ilaç mı göndermeniz gerekiyor veya katılacağınız bir davete İstanbul trafiğine aracınızla çıkarak takılmak mı istemiyorsunuz ? Tüm farklı ihtiyaçlarınıza alternatif bir çözüm olarak Acil motor kurye hizmetlerinden 7/24 faydalanabilirsiniz. Motosiklet kullanımındaki deneyimleriyle sektörün gerekliliğine uygun olarak her türlü kurye ihtiyaçlarınıza stabil çözümler sunan Acil motor kurye ekibini İstanbul’un her noktasında bulabilmeniz mümkün. Bir telefonla ulaşım sağlayabileceğiniz çağrı merkezinde Acil motor kurye kaydı bırakmanızın hemen ardından operatörümüz adresinize en yakın yerde bulunan motor kurye personelini yönlendirecektir. Dakikalar geçmeden kapınızda belirecek olan personellerimiz hızla gönderilerinizi teslim alarak gece gündüz demeden alıcı adresine gönderinizin teslimatını gerçekleştirecektir. Motorlu kurye araçlarına göre trafiğe takılmadan çok daha hızlı biçimde hareket eden personellerimiz dar sokaklar gözetmeksizin kısa sürede alıcı adresine ulaşım sağlayabilecektir. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet modeli olarak faydalanabileceğiniz Acil motorlu kurye personelleri ile artık hiçbir gönderinizin yetişmeyeceği endişesini taşımayacaksınız. Sizin için trafiğe, yollara ve olumsuz hava şartlarına meydan okuyan personellerimiz hızları ile kalıcı bir memnuniyet duymanıza olanak sağlayacak. Ayrıca son teknolojik cihazlarla teslim edilen gönderilerin ayrıntılı teslim raporu yine operatörümüz tarafından iletişim adresiniz yoluyla bilginize hiç vakit kaybetmeden gönderilecektir. Sizler de acil ihtiyaçlarınızda hızlı bir kurye hizmeti olarak yararlanabileceğiniz Acil motor kuryeyi tercih edebilirsiniz.

İstanbul Express Kurye

İstanbul Express Kurye

Motorlu kurye hizmetleri ile sizlere en hızlı ve güvenilir kurye hizmetini sunmaktadır. Bir yerden bir yere gönderilecek acil gönderi ihtiyaçlarınıza çözüm olan şirketimizle gönderilerinizin zamanında istediğiniz adrese ulaşmasının keyfini yaşayacaksınız. 7/4 sizlere hizmet veren İstanbul Express kurye nin motor kurye hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız. Yalnızca çağrı merkezimizi arayarak gönderi kaydı bırakmanız yeterli olacaktır. İstanbul Express kurye moto kurye hizmetleri için personellerimiz anında sizlere yönlendirilmektedir. Size en yakın yerde bulunan moto kurye miz kapınıza kadar gelerek şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizi teslim alırken aynı hızla gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden çalışmalarını aralıksız sürdüren şirketimizin hizmet faaliyetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz. Ayrıca İstanbul içi tüm acil kurye gönderileriniz aynı gün istenilen adresten teslim alınarak motokurye birkaç saat içerisinde istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilmektedir. Gerek arabalı gerekse motor kurye hizmetlerimizle gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun(evrak, koli, paket)itina ile en hızlı motor kurye şekilinde teslim edilir. Hizmette kalite, hız ve güvenden yanaysanız şirketimiz olarak sizlerin memnuniyetinin garantisini veriyoruz. Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeyen şirketimiz gönderilerinizin teslimatı sonrasında sizlere de iletim raporu göndererek içinizin rahat etmesini sağlıyor. Sizler artık bizimle gönderilerinizin yetişmeyeceği endişesini taşımayacaksınız. İstanbul Expres kurye olarak en kaliteli hizmeti güler yüzlü personellerimizle en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla kapınıza kadar getiriyoruz. Sizler de bizleri tercih edin, zamanında ulaşan gönderilerinizin keyfini yaşayın.

Motor Kurye

Motor Kurye

Motosikletli kurye personellerimizi seçerken, işinde uzmanlaşmış, insan ilişkileri iyi olan deneyimli ve tecrübeli motor kuryeler arasından tercih ederiz.Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizi bu sayede dahada ileri taşıyıp, motorlu kuryeler arasındada ilk tercih edilen firmayız.İstanbul express motorlu kurye, 24 saat sorularınızı cevaplayıp, siparişlerinizi zamanında yetiştirebilme gayretindedir.Motor kurye tercihini bizden yapmanız, size zaman kazandırmaktadır.En hızlı kurye, işlemleriniz için bizi hemen arayabilir ve kurye talebinde bulunabilirsiniz.