Toplu Dağıtım

Toplu Dağıtım

Türkiye Geneli Toplu Dağıtım Hizmeti

İmzalı dağıtım :

Gönderinizin üzerinde belirtilen kişiye, istediğiniz süre içinde imza karşılığında teslimatın yapıldığı dağıtım türüdür.İstenilen dağıtımlar belirtilen süre içerisinde tamamlanıp Teslimat Detay Raporu ile, gönderinin kime ve hangi tarihte teslim edildiğine dair dağıtımı yaptıran kuruma rapor edilir.

Kanıtlı Dağıtım :

Gönderilerinizin alıcı adresine gidildiğinde posta kutusuna veya gelen kargo sorumlusuna bırakıldığında, elektrik sayacı, su sayacı gibi materyallerin kanıt olarak raporlandındırıldığı yere teslim edildiğinin ispatlanması şeklidir.

Kurye Paketleri Toplu dağıtım

Büyük bir işletme veya kamu kurumları için ideal bir hizmet olan toplu dağıtım özel davetlerde davetiye veya farklı bir alanda dağıtım yapılacak şeyler için sunulan bir hizmettir. Toplu dağıtım hizmetinde gönderler üzerinde belirtilen adreslerde kişilere dağıtıma çıkılarak belirtilen süre içerisinde dağıtım hizmeti verilmektedir. Davetiye, broşür veya farklı alanda dağıtımlar için yararlanılacak hizmette belirtilen süre içerisinde imza karşılığında dağıtımın yapıldığına dair teslimat detay raporu da oluşturulmaktadır. Türkiye geneli toplu dağıtım hizmeti alan kuruma süre sonunda gönderiyi kimin aldığı ve hangi tarihte teslim edildiği bilgisi teslimat detay raporunda ayrıntılarıyla gösterilmektedir.

Türkiye’nin Her Yeri Kurye Dağıtımı

Bu sayede pek çok firma artık personelleriyle dağıtım yaptırarak büyük ölçüde zaman kaybı yaşamak yerine özellikle kurye firmalarından alternatif bir hizmet olarak toplu dağıtım hizmetini tercih etmektedir. Motosikletli personelleriyle belirtilen süreden çok daha kısa zaman içerisinde dağıtımı gerçekleşen evrak vb. gönderileriniz ekonomik olması ile de firma, kurum ve kuruluşların öncelikli tercihleri arasında yerini almaktadır. Ayrıca dilerseniz Türkiye geneline toplu dağıtım hizmetinden de yararlanılabilmektedir.