Express Kurye

Express Kurye

Express Kurye

Kurye hizmeti kargodan farklı olarak daha acil paketlerin teslim edilmesi için tercih edilmektedir. Genellikler bankalar ve kurumsal firmalar tarafından daha çok tercih edilse de bireyse müşteriler de zaman zaman acil bir şekilde ulaştırılması gereken evrakları veya paketleri için kuryeleri tercih etmektedirler. Çünkü kurye ile teslimatlar daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır. Express kurye ile evraklarınız daha hızlı bir şekilde teslim edilmektedir. Çünkü adı üstünde bu kuryeler express yani hızlı kuryelerdir. Sadece sizin paketlerinizi teslim etmek için yola çıkarlar. Express kuryeleriniz motor ile taşınmaktadır. İşte bu yüzden kargo ile gönderilemeyecek kadar hızlı teslim edilmesi gereken belgeler ve paketler express kurye ile teslim edilmektedir. Siz de acil olarak yetişmesi gereken veya hızlı bir şekilde teslim edilmesi gereken evraklarınızı veya paketlerinizi kurye ile gönderebilirsiniz. Çünkü kuryeler kargolara göre daha hızlı bir şekilde tamamlanmaktadır.

En hızlı Kurye teslimatı

Express kurye teslimatı oldukça hızlıdır ve en az yarım saat ile en fazla iki saat içinde paketiniz teslim edilir. Bu süre trafiğe göre değişiklik göstermektedir. Fakat express kurye hizmetimizde çalışan personellerimiz trafikten minimum şekilde etkilenmektedirler. Bunun sebebi ise hızlı ve korunmasız bir şekilde gittikleri için değil tam aksine güvenli ve kısa yollardan gittikleri içindir. Çünkü express kuryede çalışan motorlu kuryelerimiz en kısa yolları ve neredeyse tüm sokakların nereye çıktığını bilmektedir. BU yüzden trafiğe takılmadan şehir içinde en kısa yolları kullanarak kuryeleri en kısa süre içinde teslim etmektedirler.


Express kurye ile paketleriniz tamamen bizim korumamız altındadır. Çünkü kuryelerimizde özel mukavvalar bulunmaktadır. Bu yüzden paketleriniz ve evraklarınız kesinlikle zarar görmemektedirler. Aynı zamanda yağmurlu günlerde de paketlerinize tek bir yapmur damlası bilr değmemektedir. Çünkü kuryeleriniz maksimum koruma sistemi ile taşınmaktadır. Karşılaşılabilecek her türlü sorun ile ilgili önlemleri almaktayız. İşte bu yüzden en kaliteli kurye firması olmanın gururunu ve onurunu yaşamaktayız. Özellikle express kurye hizmetinde sektörde öncü bir firmayız. Çünkü sektörde express kurye hizmetini vermeye başlayan ilk firmalar arasında yer almaktayız.

Express kurye nedir ?

İşletmenizde yoğunlaşan evrak trafiği gönderinin geç kalması veya yüksek maliyetler nedeniyle sıkıntılar yaşamanıza neden olmaya bağladığında express kurye hizmetinden faydalanarak tüm kurye sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Bir telefonunuzla dakikalar içerisinde kapınızda beliren motorlu kurye personelleri özellikle evrak ve paket gibi taşıması kolay gönderiler için ideal bir seçim olarak araç trafiğine takılmadan acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilmektedir.

En hızlı kurye ve en pratik çözüm olarak express kurye tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz 7/24 kurye sayesinde hem zamandan tasarruf sağlayacak hem de motosikletlerin sektöre sağladığı yakıt tasarrufu nedeniyle hizmete yansıyan ekonomik koşulların bütçenize uygun fiyatlarında bütçenizden de tasarruf edeceksiniz. Moto kurye hizmeti sayesinde her ihtiyacınıza uygun alternatif gönderi seçenekleri bulunuyor.