Özel Kurye

Özel Kurye

Özel kurye, sizler ve ihtiyaçlarınız için taşıma hizmetlerini sağlamaktadır. Bunun için tüm gün boyunca sizler için yollara düşmektedir. Profesyonellik çerçevesinde işini yürütürken, tüm kurallara harfiyen uymaktan kaçınmamaktadır.

Özenli bir şekilde taşınan her bir paketiniz özel kurye hizmetlerimiz sayesinde güvenle adreslerine ulaştırılmaktadır.

Bazen hayati öneme sahip bir gönderiniz acil hizmetlerimiz aracılığı ile sahiplerini bulabilirken bazen gün içerisinde ulaşması gereken bir gönderiniz Özel motorlu kurye hizmetlerimiz içerisinde size bahsedilen süreler içerisinde yerine ulaşabilmektedir.

ozel kurye

 

Makale İçeriği

Özel Motorlu Kurye

Müşterisini anlayan bir kurye şirketi olarak uzun yıllardan bu yana bu sektörün içerisindeki yerimizi almaktayız.

Köklü bir firma olarak İstanbul’un birçok ilçesine hizmetlerimizi götürebilmekteyiz. Hatta sadece İstanbul ile sınırlı kalmıyor neredeyse tüm Marmara bölgesine kurye anlamında aklınıza gelebilecek birçok hizmeti sunabiliyoruz.

Özel motorlu kurye personellerimiz deneyimli ve işinde özenli çalışanlardan oluşmaktadır. Her biri gerekli teknik ve teorik eğitimleri eksiksiz olarak almakta ve işine devam etmektedir.

Üsküdar kurye ile en güvenli şekilde paketlerinizi yollayın. 

Özel Motor Kurye

Motorlu araçlarımız ile gün boyu yollarda olan personellerimiz işine vermiş olduğu önem ile firmamızın daha iyi noktalara ulaşmasını sağlamaktadır. Aynı anda gelen taleplere en hızlı şekilde cevap verebilmek adına Özel motor kurye hizmetimiz devreye girmektedir. Motorlu araçların trafik koşullarında çok daha hızlı hareket edebilmesinden kaynaklı olarak bizlerde bünyemizde çok sayıda motora yer vermekteyiz.

Oldukça titiz bir kurye işlemi yürütürken güzel yüzlü ve dürüst karakterimizden asla ve asla taviz vermiyoruz. Özel moto kurye olarak en özel paketlerinizi sizler için taşıyoruz. Zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyor bunun ve için adeta zamanla bir yarış içerisine giriyoruz. Kapsamlı hizmetlerimiz ile sizlere farklı farklı çözümler sunarak yıllardır ilerliyoruz.

Moto Kuryeler

Özel Acil Kurye

Özel acil kurye, İstanbul’da ve tüm Marmara bölgesinde ne çok talep almakta olan hizmetimizdir. Çok hızlı bir şekilde yerine ulaşması gereken paketler için en hızlı şekilde sunmakta olduğumuz hizmetimizdir.

Deneyimli kurye personellerimiz, en özel motorlu araçları kullanarak, kestirme noktalardan sizler için paketleri taşımaktadır. Severek yapmış olduğumuz Özel acil kurye hizmetini sizler adına geçmişten bugüne yürütüyoruz.

Uygun fiyatlı kurye taşımacılığı ile acil paketlerinizi yollamak için tıklayın.

Özel Moto Kurye

İstanbul içi gitmesi gereken evrak, koli vb. gönderilerinizi özel moto kurye personelimiz ile teslim alıp gitmesi gereken adrese teslim ediyoruz. İstanbul express kurye güvencesi ile 7 gün 24 saat boyunca özel motor kurye servisimizden faydalanabilirsiniz. Özel motorlu kurye ekibimiz güler yüzlü, hızlı ve tecrübeli personellerimizden oluşmaktadır. Hızlı gitmesi gereken gönderilerinizde özel express kurye seçeneğimizden yararlanarak gönderinizin 90 dakika içerisinde gideceği adrese teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Acil olmayan gönderilerinizde ise 200 dakikalık tarifemizi sizlere sunmaktayız. Özel kurye ekibimiz size en yakın noktalarda konumlandırılmış olup sizden gelecek çağrıları beklemektedir. Kurye ihtiyacınızda bizi hemen arayın.

istanbul moto kurye firmalari

HEMEN Kurye İste

Moto kurye ihtiyaçlarınızda bize aşağıda ki iletişim yollarından hemen ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Tel : 0212 222 5620
Anadolu Yakası Tel : 0216 473 0003
Mail : mustafafatih@istanbulexpresskurye.org

Acil Kurye