Moto Kurye Teslimat Süreleri

Moto Kurye Teslimat Süreleri

Moto kurye hizmeti verirken, teslimat süreleri konusunda müşterilerimize çeşitli tarifeler sunarak, hem hızlı hem de ekonomik bir çözüm yolu sunmaktayız.
1. normal kurye : 200 dakika içinde yapılan teslimat.
2. express kurye:  90 dakikada yapılan teslimat.
3. vip kurye       :  60 dakikada yapılan teslimat.
Yukarıda bahsedilen moto kurye teslimat süreleri, hava koşulları elverişli olması ve kurye personelinin herhangi bir anormallik yaşamaması sonucu yapılabilmektedir.

Moto kurye

Hizmet anlayışında fark yaratan moto kuryekurye sektörüne yeni bir anlayış getirerek en hızlı ve en kaliteli hizmetleri almanızı sağlamaktadır. Yoğun trafik, hava şartları, karmaşık adresler veya dar sokaklar gözetmeksizin istediğiniz hemen her adrese kolayca ulaşım sağlayan moto kurye personelleri firma güvencesinde gönderilerinizi titizlikle alıcısına teslim etmektedir. Başarılı çalışmalarında en önemli etkenleri motosiklet kullanımını iyi biliyor olmaları hizmetlerini en iyi şekilde sonuçlandırdıklarının göstergesidir. Özellikle İstanbul’un her noktasında motosikletleriyle sıkça rastlayacağınız personeller işletmelerin artan gönderi ihtiyaçları için ideal bir çözüm olacaktır. 7 gün 24 saat aralıksız hizmetleriyle gönderilerinizin adresine zamanında ulaşmasını keyfini moto kurye ile yaşayacaksınız. Arabalı kurye araçlarına nazaran kurye işletmesine yakıt tasarrufu sağladığı gibi müşterilerinde faydalanacağı ekonomik kurye hizmeti fiyatları hem işletme hem de kurye hizmeti alan müşteriler açısından en faydalı çözüm olacaktır. Deneyimlerini hızla bütünleştirerek yalnızca birkaç saat içerisinde gönderilerin adrese teslimini sağlayan moto kurye personelleri sektörde giderek artan bir hizmet potansiyelinde işsiz gençlere ayrıca bir umut ışığı olacak bir alternatiftir.