İstanbul Kurye

İstanbul Kurye

İstanbul kurye, gelmiş geçmiş tüm zamanların en popüler kurye firmalarının başını çekmektedir. Kaliteli hizmetleri ile tüm İstanbul tarafından yakından bilinen firmamız büyük hassasiyet içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Belli başlı noktalara hizmet vermekle kalmaz İstanbul kurye olarak tüm İstanbul’a aynı kaliteli hizmetlerini ulaştırır.

İstanbul kurye motorlu kurye kurulduğu günden beri, memnun müşteriler ortaya çıkarmak için çalışmalarını yürütmektedir. Sağlam bir işçilik ortaya çıkartarak bir defalık değil bir ömür müşteri kazanabilmek amacıyla fiyat politikalarını en uygun şekilde ayarlamaktadır.

Ekonomik kurye hizmeti sağlayarak bu hizmetten tüm İstanbullu müşterilerinin faydalanmasını sağlamaktadır. Kapsamlı hizmetlerini yürütürken işinden aldığı ilhamla daha iyiyi yapabilmenin amacını gütmektedir.

istanbul kurye

 

Makale İçeriği

İstanbul Moto Kurye

Çalışan sayımızı sürekli olarak artırmaktaki en büyük amacımız değerli taleplerinizi beklemeden işleme alabilmek içindir. Personel seçimlerimiz sırasında büyük bir titizlik içerisinde bulunmaktayız. Kurye mesleğini gerçekten seven ve yollardan zaman geçirmekten hoşlanan disiplinli personelleri iş arkadaşımız olarak firmamız bünyesine dahil etmekteyiz.

Büyük bir özveri içerisinde motor kurye hizmetlerini sağlarken baştan sona işini seven disiplinli kişiler ile taleplerinizi yerine getirmekteyiz.

İstanbul moto kurye, motorlu araçlarımız ile vermiş olduğumuz ne özel hizmetlerimizin başını çekmektedir. En seri şekilde ambalajlı paketleriniz verilen adres bilgisine teslim edilmektedir. Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamak ve istenilen süreler içerisinde teslimatları gerçekleştirmek birincil görevimizdir.

İstanbul Acil Kurye

İstanbul acil kurye, acil ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilen en hızlı firma olarak yanı başınızda bulunmaya devam etmektedir. Günün herhangi bir vaktinde ortaya çıkan kurye siparişlerinize anlık olarak hizmet verebilmenin gayretini sunmaktayız.

Amacımız değerli müşterilerimizi memnun edebilmek bunu yaparken bütçe dostu kurye fiyatlarımız ile ekonomik bir hizmet sağlamaktır.

Müşteri temsilcilerimiz sizlerden gelen talepleri telefon, mail, mesaj ya da whatsapp üzerinden alarak sizlerin bulunduğu adres bilgisini aldıkları gibi motorlu acil kurye personellerimize anlık olarak iletmektedir.

Sizlere kalan gönderiyi hazır hale getirmenize gideceği adres bilgisini personelimize bildirmeniz olacaktır.

Gerisi personellerimizin gerekli kurye prosedürlerini harfiyen yerine getirmek ve bunu yaparken sizleri her adımdan haberdar edebilmektir.

Değerli gönderileriniz en önemli emanetlerimizdir.

7/24 Kurye taşımacılığından faydalanmak için tıklayın.

İstanbul Motorlu Kurye

İstanbul kurye teslimatları kargolara göre daha hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Çünkü kuryeler yalnızca aynı şehir içindeki adreslere teslim edilir. Bu yüzden aynı şehirde farklı bir adrese gönderilecek bir evrak veya paket varsa genellikle kurye tercih edilmektedir. Çünkü kurye ile yapılan teslimatlar aynı gün içinde tamamlanmaktadır. Kargolar ise zaman zaman diğer günlere sarkmaktadır. Çünkü kargolar farklı şehirlerden geldiği için transfer merkezinde dağıtıma çıkmaktadır. Kuryede ise teslim edilecek evrak veya paket motosiklete yüklenir ve anında teslim edileceği adresse doğru gönderilir. Bu yüzden kuryeler kargolara göre daha seri ve daha hızlı teslimat gerçekleştirmektedirler. Çünkü dediğimiz gibi aynı şehirde farklı adreslere teslimat gerçekleştirmektedirler.

İstanbul Kurye Fiyatları ve Hizmetleri

İstanbul Kurye hizmeti ile sektörde en hızlı teslimat yapan bir kurye şirketiyiz. Çünkü en kısa sürede kuryelerinizi teslim edilmesi gerekilen adrese teslim etmekteyiz. Diğer kurye şirketlerine göre daha fazla kurye motosikletimiz bulunmaktadır. Motosikletlerimizin bakımı tamdır ve hehangi bir arıza meydana getirmemektedir. Kurye personellerimizin sayıları fazla olduğu için sektörde en seri çalışan kurye şirketi olarak bilinmekteyiz. İstanbul kurye hizmetinde teslimat konusunda bizim hızımıza ve kalitemize ulaşmış herhangi bir kurye şirketi henüz bulunmamaktadır. Kaliteli ve hızlı bir şekilde çalıştığımız için her gün bunun gururunu yaşamaktayız. Kalite ve hız çıtamızı her geçen gün arttırmaktayız.

istanbul moto kurye firmalari

Kurye personellerimiz kuryelerinizi en kısa süreler içinde teslime etmektedirler. Çünkü kuryelerimiz trafiğe kesinlikle takılmamaktadırlar. Bunun sebebi motosikletlerini kesinlikle hızlı ve kuralsız bir şekilde kullanmaları değildir. Bunun tam aksine oldukça dikkatli ve kurallara uygun bir şekilde motosikletlerini sürmektedirler. Bunun için kurye personellerimizi düzenli aralıklarla eğitmekteyiz. Bu yüzden kurye personellerimiz hem tecrübeli sürücü hem de eğitimli çalışanlarımızdır.

Kurumsal Kurye Hizmetleri


İstanbul kurye hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda evraklarınızı veya paketlerinizi güvenle bizim kurye personellerimize emanet edebilirsiniz. Kuryeleriniz bizimle birlikte emin ellerdedir. Çünkü kuryelerinizi her türlü hava ve yol koşulundan korumaktayız. Kısaca kuryelerinizi kendi kuryelerimiz gibi taşımaktayız. Hal böyle olunca da kuryelerinze oldukça hassas ve özverili bir şekilde davranmaktayız. Kuryelerinizin herhangi bir hasar almaması için biz her türlü önlemi almaktayız.

Hizmetlerine yaygın servis ağıyla devam eden İstanbul Kurye, müşteri memnuniyeti esaslı çalışmalarını hızla sürdürmektedir. Arabalı kurye, acil kurye, express kurye, moto kurye gibi birçok gönderi seçeneğini bir arada bulunduran İstanbul Kurye, herkesin ve her kesimin isteğine göre hizmet seçenekleriyle sizlerle. İstanbul’un artan yoğun trafiğinde gönderileriniz mi aksıyor. Unuttuğunuz gönderileriniz mi var? İstanbul Kurye ile yetişmedi derdini artık ortadan kaldırıyoruz.

İstanbul Kurye Taşımacılığı

Bir telefon kadar uzağınızda olan İstanbul Kuryeyi arayarak, çağrı merkezimiz yoluyla bizlere ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmetlerini aralıksız sürdüren çağrı merkezimize bırakacağınız operasyon kaydı, İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun, size en yakın İstanbul Kurye servis personellerimiz yönlendirilerek gönderileriniz teslim alınır. İstanbul Kurye garantisiyle alınan gönderileriniz güvenli bir şekilde gönderi adresine zamanında teslim edilir. Üstelik teslimatın gerçekleştiği bilgisi yine çağrı merkezimiz yoluyla bırakacağınız telefon numarası ya da e posta adresinize iletilmektedir. Kaliteyi güler yüzlü hizmetle bütünleştiren İstanbul Kurye, istediğiniz her an sizlerle.

Acil kurye paket taşımacılığı ile ilaç ve evrak göndermek çok kolay.

Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul Kurye, şehrin tüm semtlerine aynı gün hatta birkaç saatte gönderilerinizi ulaştırma garantisi vermektedir. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun şehir içi tüm gönderileriniz aynı gün istediğiniz adrese ulaştırılmaktadır. İstanbul Kurye, motorlu kurye servisleriyle yollara ve zamana meydan okumaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı tüm gönderileriniz İstanbul Kurye garantisiyle, cebinizi yakmayan en uygun fiyatlarla sizlerle. Sizlerde çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilir, size uygun çoklu gönderi seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Kurye Şirketi

Gönderilerinizin hızlı şekilde tesliminin yapılmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu konuda hayal ettiğiniz tüm imkanları sunan kurye şirketimizde, memnun olacağınız çalışmalar yer alıyor. İstanbul bölgesinin hemen hemen her ilçelerine hitap edecek bir kurye çalışması bulunuyor. Bu sayede kesintisiz bir şekilde kurye konusunda hizmet alma ayrıcalığına sahip oluyorsunuz. Bundan böyle kurye şirketini saatlerce aramanıza gerek kalmayacak. Çünkü firmamız bu konuda güven verici çalışmaları ile sizleri memnun edecek. Doğal olarak da ortaya yüzde yüz müşteri memnuniyeti doğuran bir durum çıkacak. Gönderilerinizin sizin için ne kadar çok önemli olduğunun farkındayız. Bizlerde bu işi yaparken mümkün mertebe dikkatli olmaya özen gösteriyoruz. Ayrıcalıklardan yararlanmak adına hemen İstanbul kurye yoluna başvurabilirsiniz. Müşterilerimizden gelen öneri ve isteklere kulak asarak hareket ediyoruz. Bu konuda en iyi kurye şirketlerinden biri olma özelliğine sahibiz.

istanbul moto kurye firmalari

En Hızlı Kurye Gönderimi

Doğal olarak kurye sektöründe de en kısa zaman zarfında farkımızı ortaya koymuş bulunuyoruz. Haftanın hemen her günü aktif olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. İstanbul kurye konusunda istediğiniz hizmetlere sahip olacaksınız. İstanbul şehrinde en çok kötü durumlardan birisi de İstanbul trafiğidir. Yoğun trafik ortamı içerisinde gönderilerinizi teslim etmek konusunda zorlanıyor olabilirsiniz. Aynı gün sevkiyatın yapılması konusunda elimizden her ne gerekiyorsa yapmaya devam ediyoruz. Tamamen garantili olarak kurye çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Yapmanız gereken ise bu konuda hemen kusursuz bir şekilde hizmet almaya başlamanız olacak. Böylelikle en acil şekilde kurye imkanlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Şirket güvencesini bundan böyle a’dan z’ye yaşamaya başlamanız hiç zor olmayacak.

A Kalite Kurye Hizmetleri

İstediğiniz maksimum şartlar en ince ayrıntısına kadar sunulmaya devam ediliyor. İstanbul ilçesinde bir yerden bir yere ne kadar hızlı olunduğunu artık daha iyi olarak görmeye başlayacaksınız. Bundan sonra aradığınız A sınıfı kurye firmasını bulmanın mutluluğunu yaşamaya başlayabilirsiniz. İstanbul kurye şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için oldukça cazip avantajlar sunuyor. Burada yapmanız gereken hamlelerden birisi de bir an önce hizmetlerimize başvurmak ve hemen yararlanmaya başlamak olacaktır. Üstelik firmamızla iletişime geçtikten sonra ise bekleme söz konusu değildir.

HEMEN Kurye İste

Moto kurye ihtiyaçlarınızda bize aşağıda ki iletişim yollarından hemen ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Tel : 0212 222 5620
Anadolu Yakası Tel : 0216 473 0003
Mail : mustafafatih@istanbulexpresskurye.org

Acil Kurye