Acil Kurye

Acil Kurye

Acil kurye, hayatımızın kolaylaşmasına imkân sunan en önemli hizmet sektörlerinden birini oluşturmaktadır. Acil çözülmesi gereken işlemlerimizde hızır gibi yardıma koşmaktadır. Zamanı en özel şekilde kullanırken ulaşması gereken evrak ya da dosyaların en hızlı şekilde ulaştırılmasına imkân sağlamaktadır.

Acil motorlu kurye avantajları sumakla bitmez. Günü birlik hatta anlık olarak oluşan kurye ihtiyaçlarımızda işimizi kolaylaştıran önemli hizmetlerden biridir. Acil olarak hizmet verilmesi, sadece saatler içerisinde gönderlerin bahsedilen noktaya ulaştırılmasını sağlamaktadır.

  • Profesyonelce işiniz yapmakta olan personellerimiz tarafından İstanbul’un dört bir noktasına aynı kalitede hizmeti sunmaktadır.
  • Kapsamlı ve çok donanımlı bir kurye hizmeti sağlamakta olan firmamız, sizlere ve işinizi büyük faydalar sağlar.
  • Enerjinizin size kalmasını sağlar.
  • Zamandan büyük bir tasarruf sağlar.
  • Sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olur.
  • Çok daha ekonomiktir.
  • Psikolojik anlamada rahatlamanıza yardımcı olmaktadır.

 

express moto kurye

 

Makale İçeriği

 

Acil Motor Kurye

Acil motor kurye, sizlerin memnuniyetini sağlamak için hizmet vermektedir. Bulunduğunuz noktaya en yalın kurye personelleri, aldığıtalebi en iyi şekilde tamamlamak için belirtilen sürelerde yanIbaşınızda bulunmaktadır.

Teslim alınmakta olan her bir paket büyük bir titizlik ve hassasiyet içerisinde istenen adrese teslim edilmektedir. Yapılan her bir işlem sistem prosedürlerine uygun olarak adımlar halinde sağlanmaktadır. Oluşabilecek olumsuzlara karşın en başta önlem alınmaktadır. Buda sizlerin memnuniyetini sağlamak amacıyla verilen bir gayret olmaktadır.

Acil Moto Kurye Hizmetleri

Acil moto kurye, sizlerin memnuniyetini sağlarken en güvenilir kurye hizmetini sağlamayı amaç edinmektedir. Teslim alınan her bir paket ve gönderiniz özel teslimat formlarıyla kayıt altına alınmaktadır. Gönderinin bulunduğu yer ve saat bilgisi sizlerle paylaşılmaktadır. Teslim alma sorasında sizlere belirtilmiş olan saat aralığında teslimatlarınız zaman aşımına uğramaksızın yeni adreslerindeki yerini almaktadır.

Göndermeyi düşündüğünüz eşyaların türlerini en başta belirterek en doğru araçlarımız ile daha kısa sürede istenen adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz.

Müşterilerimizi en iyi şekilde anlamanın gayretini verirken işimizi layıkıyla yapmak birincil görevlerimizi oluşturmaktadır.

Profesyonel anlamda kurye hizmetlerinden yararlanmak için firmamızı ziyaret edebilirsiniz, dilerseniz sitemiz üzerinden iletişim kurarak anlık taleplerinize en hızlı şekilde yanıt bulabilirsiniz. Değerli gönderileriniz en değerli emanetlerinizdir.

Kurye hizmetinden hem kurumsal firmalar hem de bireysel kişiler yararlanabilmektedir. Çünkü hem firmaların hem de bireysel kişilerin acilen gönderilmesi gerekilen evrakları veya paketleri olabilmektedir. Bu yüzden kısaca kuryeler herkes tarafından tercih edilmektedir. Kuryelerin bu kadar fazla tercih edilmesindeki sebep ise acil olarak ulaştırılması gerekilen belgelerin veya paketlerin yetiştirilmesidir. Acil kurye sayesinde en kısa süreler içinde yetişmesi gereken evraklarınız veya paketleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

istanbul moto kurye firmalari

Avrupa Yakası Kurye Hizmet Noktalarımız İçin Tıklayın

Anadolu Yakası Kurye Hizmet Noktalarımız İçin Tıklayın

Kurye’de Hızlı Teslimat

Kuryelerimiz trafiğe takılmadan seri bir şekilde hareket etmektedirler. Bundan dolayı da kuryelerimiz teslimat adresine en kısa süre içinde varmaktadır. Kurye çalışanlarımız seyir halindeyken en kısa yolları kullanmaktadırlar. Çünkü acil kurye çalışanlarımız şehrin tüm sokaklarının hangi caddelere çıktığını çok iyi bilirler. Bu yüzden en kısa yolları kullanırlar. Bu sayede kuryelerin teslimat süreleri oldukça kısadır. Kurye çalışanlarımız seyir halindeyken kesinlikle durmazlar veya mola vermezler. Çünkü acil kurye olan kuryeleri yetiştirmeye çalışırlar. Yani transit bir şekilde kuryenin teslim edileceği adrese giderler. Kurye çalışanlarımız trafik kuralarının hepsine uymaktadırlar. Geç kalacaklarını bilseler bile kesinlikle kırmızı ışıktan  geçmemektedirler. Çünkü trafik kurallarına uymak trafikte her şeyden önce gelmektedir. Fakat bizim bugüne kadar yetiştiremediğimiz veya teslimat zamanını kaçırdığımız herhangi biri kuryemiz olmamıştır. Tüm kuryeleri tam zamanında veya daha erken teslim etmişizdir. En kısa teslimat süremiz yarım saat ve en fazla teslimat süremiz iki saattir. Bu süre teslimat adresinin mesafesine ve aynı zamanda şehrin o anki trafiğine göre değişmektedir. Fakat acil kurye hizmetimiz ile teslimat süresini minimum seviyelerde tutmaktayız.

Acil kurye hizmetimizden faydalandığınız zaman kuryenize herhangi bir zarar gelmemektedir. Çünkü kuryelerinizi kendi kuryelerimiz gibi taşımaktayız. Kury epersonellerimiz evraklara veya peketlere oldukça özenli bir şekilde davranmaktadırlar. Bu yüzden hassas bir şekilde çalışırlar. Kuryeleriniz motor ile seyir halindeyken sallantıdan etkilenmemeleri için özel olarak tarafımızca paketlenmektedirler. Ayrıca kuryelerin taşındığı özel bölüm de sallantılardan en az etkilenecek şekilde dizayn edilmiş ve geliştirilmiştir. Bu yüzden kuryelerinize kesinlikle zarar gelmemektedir. Acil kurye hizmetimizden faydalandığınız zaman bir sonraki kurye ihtiyaçlarınızda da bizi tercih edeceğinizin garantisini vermekteyiz.

Acil kurye göndermek istediğiniz evraklarınız, paketleriniz ve taşımak istediğiniz eşyalarınız acil kurye hizmetiyle kapıdan kapıya taşınmaktadır. Siz iletinizin aciliyetini belirledikten sonra çağrı merkezimize ulaşmanız yeterlidir. Çağrı merkezimizdeki tecrübeli müşteri hizmetleri personelimiz sizin ihtiyacınıza göre kurye hizmeti sürecini başlatacaktır. Dilerseniz normal kurye, dilerseniz Express kurye seçenekleriyle bize emanetiniz olan tüm paketleriniz şehir içi noktalara eskizsiz, hasarsız teslim edilir. Acil kurye hizmetiyle kaliteli bir ulaştırma işlemi gerçekleştirirsiniz. İşleriniz aksamadan, gecikme olmadan acil olarak kurye işlemi yaptırmak istiyorsanız, konusunda uzman kurumumuzla temasa geçebilirsiniz.

Navigasyonlu Kurye Dağıtımı

Özel takip ve navigasyon donanımıyla yola çıkan motorlu kurye lerin yanında normal kurye seçeneklerimiz beklentilerinize uygun olarak hareket etmektedir. Standart ve moto  kurye ekibimiz özel eğitimden geçmiş, kalifiye bireylerden oluşmaktadır. Dünya standartlarında hizmet misyonuna sahip şirketimiz hız ve güvenli ulaşım kadar, eğitimli personel gerekliliğine de önem vermektedir. Acil kurye seçeneklerimiz bütçenize uygun fiyatlarla size sunulmaktadır. Şehir içi ulaşım konusunda bilgili ve tecrübeli kadromuzun ayrıcalığından siz de yararlanmak isteyebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran şirketimiz standart ve Express kurye güvencesiyle, iş yaptığınız kişilere karşı güler yüzlü hizmet ayrıcalığı sunmaktadır. Değer verdiğiniz ve kırılmasından endişe duyduğunuz paketlerinizi ve eşyalarınızı kalite kurallarına uygun olarak taşımaktayız. Acil kurye hizmetimizin avantajlarından yararlanmak için çağrı merkezimizden bize ulaşmayı ihmal etmeyin.

motorlu kuryeler

Evrak, İlaç Kurye Gönderimleri

Acil kurye arayan kişiler için İstanbul’un en iyi şirketlerinden biri olduğumuzu söylemek isteriz. Kaliteli kadromuzla haftanın hemen her günü kesintisiz bir şekilde kurye konusunda hizmet veriyoruz. Aciliyeti olan evraklarınızın belirtmiş olduğunuz saat aralığı içerisinde teslim edilmesi adına ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz. Bu konuda sizlerde beklentileri en güzel şekilde karşılayan kurye şirketimize başvurabilirsiniz. Anında üst düzey kalitede ki çalışmalarımızdan gönül rahatlığınca yararlanmaya başlamış olacaksınız. İşin en güzel taraflarından birisi de bu işi yaparken vatandaşlarımızın bütçesini de düşünerek hareket ediyoruz. Bu sayede istemediğiniz bir ortamla karşı karşıya kalmamış oluyorsunuz.

İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat

Online platform üzerinden dilediğiniz an firmamızla irtibata geçerek çalışmalarınızın hız kesmeden devam etmesini sağlayabilirsiniz. Acil kurye ile artık en önemli kuryelerinizin bile taşınması sağlanmış oluyor. Bu konuda deneyimli olan kuryelerimiz, önemli evraklarınızın başına bir şey gelmeden adresinize götürülmesine de yardımcı oluyor. Bundan böyle istediğiniz semte hitap eden en hızlı kuryenizi de yanı başınızda bulmaya başlayacaksınız. Bu sayede hayatınızı da sıkıntısız bir şekilde sürdürmenin bir an önce mutluluğunu yaşamaya başlayacaksınız. Bu konuda gerekeni en güzel şekilde yerine getiren kurye firmasından hemen sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. İşinizi bundan böyle sizlerde garanti altına almayı düşünüyorsanız o halde kurye konusunda uzun seneler hizmet veren şirketimizi seçebilirsiniz. Asla pişman olmayacağınız hizmetlerle karşı karşıya kalacağınızın altını da çizmek istiyoruz.

Kurumsal Moto Kurye Çözümleri

Firmamız değerli müşterilerine özel olarak hizmet verirken tüm sorumluluğu üstlenerek hareket ediyor. İşlerini sanki kendi işiymiş gibi yapıyor. Bu durumda doğal olarak çalışmalarına yansımasına yardımcı oluyor. Bu konuda uzman kadrodan sizlerde bir an önce hizmet alarak ihtiyaçlarınızın karşılanmasına yardımcı olun. İstediğiniz tüm çalışmaları bulacağınız geniş hizmet kapasitesine sahip olduğunu belirtebiliriz. Beklentilerinizle paralel bir hizmet anlayışını ortaya koymak için ne gerekiyorsa elimizden fazlasını ortaya koyuyoruz. Acil kurye şirketi arayanlar içinde numaralarımızı belirtmiş bulunuyoruz. Maksimum kalitede ki hizmetleri bulacağınız firmanız sürekli olarak kurye konusunda siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. O halde hemen hizmetlerden yararlanmak adına harekete geçmeye de başlayabilirsiniz.

HEMEN Kurye İste

Moto kurye ihtiyaçlarınızda bize aşağıda ki iletişim yollarından hemen ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Tel : 0212 222 5620
Anadolu Yakası Tel : 0216 473 0003
Mail : mustafafatih@istanbulexpresskurye.org

Acil Kurye