• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

Kurye

 kurye
 KURYE

KURYE Kimi zaman bizim için hayati önem taşıyan evrakları, bizim için kritik haberleri veya mutluluk verici armağanları taşıyan kurye hizmeti ile ilgili olarak doğru seçimi yapmak oldukça önemli. Sizin için değerli her evrak ve eşyayı tam zamanında istediğiniz yere ulaştıracak kaliteli bir kurye hizmetini hakkettiğinizi düşünüyorsanız doğru seçimi yapmanız gerekir. Kurye deyip geçmeyen, bu hizmetin bir kartvizit görevi gördüğünü bilen, firmanızın veya şahsınızın itibarının göstergesi olduğunu bilen müşterilerimize en hızlı kurye hizmetini sunuyoruz. Gönderdiğiniz her şey bizim için değer ve öncelik anlamına gelir. Firmanızın veya şahsınızın görünen yüzü olmaktan gurur duyan kurye hizmeti zamanında teslimat ilkesiyle hareket etmektedir. Kurye hizmetimiz size özel ve uygun olarak fiyatlandırılır. Fiyatlarımızın avantajlarından yararlanan siz müşterilerimize güvenilir ve hızlı bir hizmeti en uygun seçeneklerle sunmaktan gurur duyuyoruz. Kredi kartı ve online ödeme seçenekleriyle müşterilerimize en kolay ödeme imkanlarını tanıyoruz. Göndermek istediğiniz paketlerinizi hazırladıktan sonra bizi aramalısınız. Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkacak olan kuryelerimiz merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede gerçekleştirilir. Şehir içi hizmetlerde avantajlı bir hizmet sunan kuryelerimiz aynı gün içinde gönderilerinizi alıcılarla buluşturur. Gönderdikleriniz bizim için değerlidir. Kırılmasından, zarar görmesinden endişe ettiğiniz gönderiler bizimle güvende olacaktır. Dilerseniz normal, dilerseniz hızlı kurye hizmetinden yararlanın tüm gönderdiklerinizin güvende olduğundan emin olabilirsiniz.
 KURYE

Kurye

Ekonomik kurye ile bütçenizi zorlamadan işletmenizde artan gönderi ihtiyaçlarınız için masrafları minimize edebilirsiniz. Kamu kurum ve kuruluşları, özel işletme veya bireysel gönderi ihtiyaçlarınızda gönderi masrafları size sorun olmaya başladığında kurye hizmetinin en ekonomik gönderi modellerini tercih ederek sizler de paranızın cebinizde kalmasını sağlayabilirsiniz. Gelişen kurye sektörünün alternatif hizmet seçeneklerinde ihtiyaçlarınıza sunulan moto kurye hizmet modelleri arasında bütçenizi zorlamadan en uygun kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. Gönderi ihtiyacınız ve gönderinin çeşidine göre kurye hizmet seçenekleri hakkında detaylı bir bilgi alarak çağrı merkezine gönderi kaydınızı hemen bırakabilirsiniz. Personeller tarafından gönderinin alıcısına teslimiyle çağrı merkezine gelen iletim raporu iletişim adresinize bilgi amaçlı detaylı olarak gönderilecektir.  
 kurye

Kurye

Şehir içi hızlı kurye imkanlarından anında yararlanmanız mümkün oluyor. Sektörün en iyilerinden biri olma başarısına sahip kurye şirketimiz, işlerinizin yoluna girmesi için seferber oluyor. Yapmanız gereken anında iletişime geçmek olacak. Bu sayede şirketimiz içerisinde bulunan temsilcimiz aklınıza takılan sorularınıza yanıt verecektir. Eğer ki ilk defa kurye firmamızdan hizmet alacaksanız, şimdiye kadar vermiş olduğumuz hizmetlerimizi incelemenizi öneriyoruz. Bu sayede firmamız hakkında daha ayrıntılı olarak bir bilgi sahibi olursunuz. Her ne kadar güvenilir bir şekilde hizmet ortaya koysak da bir diğer sevilen yanlarımızdan birisi de işimizi ekonomik şekilde yapıyor olmamızdır. Ülkemizde ki maddi durum hali açıkta olduğu için insanlarımızda şüphesiz en ekonomik olan yerlere başvuruyor. Maksimum kalitede bir hizmet ortaya koyarken diğer taraftan da ekonomik hizmetler vermeyi kendimize bir borç biliyoruz. Kurye ihtiyaçları ülkemizde artık günden güne daha fazla arttığından dolayı burada önemli olan husus doğru firmaları bulmaktan geçiyor. Tüm önemli evraklarınızı dilediğiniz adresinize en kısa süre zarfı içerisinde ulaştırmayı başarabilirsiniz. Üstelik bekleme gibi bir derdiniz de artık olmayacak. En güvenilir kurye şirketleri içerisinde yer alarak hizmetlerimizi aktif şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Bu konuda istediğiniz güvenilir hizmetleri bulmaya başlayacaksınız. O halde bu avanrajlardan yararlanmak adına bir an önce harekete geçmeye başlayabilirsiniz. Kurye firmamızla irtibata geçerek işlerinizin yoluna girmesini sağlayabilirsiniz. Kuryecilik konusunda her geçen gün kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Doğal olarak bu durumda direk işlerimize yansımasına neden oluyor. Dünya standartlarında eğitim gören lider ekibimiz, kuryelerinizi güvenle gidecekleri noktalara ulaştırıyor. Bundan sonra gitmesi gereken gönderilerinizi kafanıza takmanıza gerek kalmıyor. Kurye imkanlarından bir an önce yararlanmak adına elinizi çabuk tutmaya başlayın. Tasarruflu fiyatlardan bir an önce yararlanmaya başlayın. Ayrıcalıklardan en hızlı şekilde yararlanmaya başlayarak işlerinizin yoluna girmesini de sağlamış olun. Şirketimiz resmi tatil demeden dur durak bilmeden kurye konusunda ki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. İstanbul şehrinin her neresinde olursanız olun yalnızca alo demeniz yeterli olacaktır. Hemen bulunduğunuz noktaya gelinerek gönderileriniz teslim alınıp götürülmüş olacak. ----------------------------------------------

 kurye
Kurye taşımacılığı

Niteliği ne olursa olsun bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrakların aracı bir firma ve personelleri tarafından taşınması işlemi kurye taşımacılığı adını almaktadır. Kurye taşımacılığı hizmeti veren firmalar iş disiplinine sahip çalışma politikasıyla müşteri memnuniyetinde sınır tanımayan bir anlayış içerisinde yaygın servis alanına sahip olarak en hızlı ve en kaliteli hizmeti müşterilerine sunmaktadır. Günlük yaşamda araç trafiğinin yoğun olması, çeşitli hava şartları gibi olumsuz durumlar müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kurye taşımacılığı hizmetinin piyasada giderek yaygınlaşmasına olanak sağlamıştır. Özellikle motosiklet kullanımında profesyonel kişiler tarafından benimsenen kurye taşımacılığı hem genç nesile istihdam olanağı sağlamakta hem de müşterilerin gönderilerinin hızla adresine ulaşımını sağlamaktadır. Kurye hizmeti alan müşterilerin memnun kaldığı kurye taşımacılığı hizmeti özellikle işletmelerin giderek artan gönderi ihtiyaçlarına stabil bir çözüm olmaktadır. Trafik yoğunluğunda ve artan gönderi ihtiyaçlarında işletme sahiplerine rahat bir nefes aldıracak olan kurye taşımacılığı hizmeti ekonomik olması itibari ile de işletmeler tarafından sıkça tercih edilmektedir. 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetle alınan kurye taşımacılığı hizmetiyle artık gönderilerin geç kaldı derdi de ortadan kalkacak. En hızlı uygulamalarla gerek arabalı gerekse motosikletli kurye personelleri müşteri gönderisine özel hizmet seçeneğiyle kurye taşımacılığı çalışmalarında her geçen gün yaygınlaşarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Sektörün rekabet ortamında sizler de tüm gönderi ihtiyaçlarınız için kurye hizmetinden faydalanabilir ve zamanında adresine ulaşan gönderilerinizin keyfini çıkarabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam31
Toplam Ziyaret182724
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87655.9000
Euro6.52106.5471
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.