Sultanbeyli Kurye

Sultanbeyli Kurye

Bizi arayın, tasarrufu zamandan kazanın politikasıyla hareket eden Sultanbeyli KuryeSultanbeyli Motorlu Kurye personelleriyle de hizmetlerine son hızla devam etmektedir. Artan trafik yoğunluğunda gönderilerinizin aksamaması için çeşitli çözüm yolları sunan Sultanbeyli kurye moto kurye servis personelleriyle İstanbul trafiğine meydan okumaktadır. Her türlü gönderiniz aynı gün ve birkaç saat içinde Sultanbeyli Motorlu Kurye tarafından istediğiniz adresten alınır, itina ile gönderi adresine teslim edilir. Üstelik uygun fıyat avantajları ve Sultanbeyli Kurye güvencesiyle. İstanbul içi gönderilerinizde aynı gün teslimat garantisi veren şirketimiz, siz değerli müşterilerimize çok seçenekli kurye modeliyle hizmetlerini aralıksız sürdürmektedir.

Sultanbeyli Motorlu Kurye

Sizler de hizmette kaliteyi ve güveni, hızlı servis imkanı arayanlardansanız, Sultanbeyli Kurye ilk tercihiniz olsun. Bizi arayın size uygun hizmet seçeneklerinden 7/24 sizlerde faydalanın. Motorlu kurye sultanbeyli servisimiz ile gün içerisinde acil göndermek istediğiniz gönderileriniz için sizlere motorlu kurye hizmetini sunmaktadır. Gönderileriniz Motor kurye sultanbeyli garantisiyle siz değerli müşterilerimize iki farklı teslimat seçeneği sunar. Birincisi normal kurye yani 200 dakika içerisinde teslim olur.

Express Sultanbeyli Kurye

İkincisi ise express sultanbeyli kurye yani gönderiniz 90 dakika içerisinde karşı tarafa teslim edilir. Sizde moto kurye sultanbeyli ayrıcalıklarımızdan faydalanmak isterseniz 0216 473 00 03 numaralı hattımızdan bizleri arayarak gönderi kayıtlarınızı bırakabilirsiniz.