Motorlu Kuryeler

Motorlu Kuryeler

Alıcılarınıza çok hızlı bir şekilde iletilerinizi aktaracağınız uzman kuryeler ile hem siz memnun olacak, hem de alıcılarınız memnun kalacaktır. Şehir içi ulaşım bilindiği üzere, özellikle gündüz saatlerinde oldukça yoğun. İstanbul gibi yoğun trafiğe sahip şehirlerde bir yerden bir yere ulaşım zorken, bir evrakı bir dokümanı iletmek her zaman kolay olmuyor. Şehir içi hareket kabiliyetine sahip, özel araç ve motorlara sahip motorlu kuryeler içe gün içi paket ve evrak taşıma seçkin firmamızla artık daha kolay hale geliyor.

İstanbul’da Motorlu Kuryeler

Motorlu kuryeler imiz her türlü teknik donanıma sahip ve yol takip sistemiyle destekli hizmet vermektedir. İstediğiniz ulaşım hızına göre Express veya Standart kurye hizmeti gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında özen gösterdiğiniz ve hasar görmesini istemediğiniz daha büyük kurye paketleri için özel araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Araçlı motorlu kuryeler büyük ve özel taşıma araçlarından meydana gelmektedir. Siz çağrı merkezimize bilgi verdikten sonra araçlarımız beklemeden, en yakın noktadan taşınacaklarınızı alır ve dilediğiniz noktaya hasarsız olarak ulaşım sağlar.

Motor Kurye Hizmetleri

Almak istediğiniz paketler için yine çağrı merkezimizi arayıp adres bilgilerini vererek kısa sürede kurye hizmeti alabilirsiniz. Deneyimli kuryeler firmamız bünyesinde özel olarak yetiştirilmektedir. İster yaya, isterse motorlu kuryeler olsun, her biri kalite standartları ölçüsünde bilgilendirilir ve eğitime tabi tutulur. Güler yüzlü kuryeler ile şirketinizin ve şahsınızın prestijini yansıtmak istiyorsanız bize ilgili telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.