Kuryeler

Kuryeler

Kuryeler biryerden bir yere iletilmesi gereken gönderilerinizin taşıma işini üstlenen çalışma sistemidir. Bir dosyanın ya da niteliği farklı herhangi bir nesnenin(kargo, posta, mektup vb) bir yerden bir yere ücret karşılığı aktarılması anlamını taşır. Günümüzde oldukça yaygınlaşan bu sistem kurye firmalarına yeni bir soluk getirmiştir. Artan trafik ve nüfus yoğunluğu kuryeler hizmeti veren işletmelerin çeşitli alternatifler üreterek yollarına devam etmelerini sağlamıştır. Bu bağlamda çeşitli araçlarla sağlanan yaygın servis ağının bulunması gereken kuryeler hizmetlerinde işletmeler yeni çözüm arayışları içerisine girerek alanını genişletmeye başlamıştır. Moto kuryeacil kuryemotorlu kuryeexpress kurye ve buna benzer birçok hizmeti kurye şirketleri bir arada yürütmeye başlamıştır.

İstanbul’da Kuryeler

Kurye hizmetinde bulunan işletmelerin G3 yetki belgesine sahip olması gerekmektedir. Tüm gönderilerde aracı niteliği taşıyan bu işletmeler kurye konusu olan nesne üzerinde sorumluk sahibidir. Sunulan hizmet en güvenilir şekilde ve makul bir hizmet bedeli karşılığında yerine getirilmesi gerekir.

Kurumsal Motorlu Kuryeler

Nüfusun artmasıyla birlikte gelişen teknolojilerinde iş dünyasına yansıması kurye hizmetlerinde pazarın genişlediğini ve rekabetin arttığını gözler önüne serer. Ayrıca artan rekabet ortamı, taşımacılık sistemini benimseyen müşteriler sayesinde gelen taleplerde artış yaşanması kurye hizmeti veren kuruluşların alanını genişletmesine ve hızla büyümesine sebep olmuştur. Bununla birlikte günümüz koşullarına teknolojiyle uyum sağlanarak otomasyon sisteminin kullanılması hizmette kalitenin daha da arttığını ve müşteri memnuniyetinin göz önünde bulundurulduğunu gösterir.

İşiniz İçin Moto Kurye

Bütün bunların yanı sıra kurye hizmetinde mesleğini icra eden kişiler/kuruluşlar sektördeki gelişmeleri takip ederek en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla buluşturarak müşterilerine sunmaktadır. Kalite doğrultusunda hareket eden kurye şirketleri öncelikli tercih sebepleri arasında yerini alacaktır. Gelebilecek her türlü geri bildirimlere açık olması gereken kurye şirketleri olumlu/olumsuz tüm geribildirimleri değerlendirerek hizmette kalitelerini en yüksek seviyede tutmaları gerekir. İstanbul expres Motorlu Kurye siz değerli müşterilerine en iyi kurye hizmetini, ekonomik bir şekilde sunmak için çalışmaktadır.Sizlerden alacağımız fikirler bizim için çok önemlidir.Express Motorlu Kurye olarak bizlere vereceğiniz 2 tane express kurye siparişinin ardından 3.üsünü ücret almadan taşıyoruz.

Hızlı Motor Kurye Firması

Express motorlu kurye olarak abonelerimize sunmuş olduğumuz kurye hizmetind %40 civarında indirim uygulamaktayız.Bu kampanyamızı diğer motorlu kurye firmalarının aksine kalitesini asla düşürmeden önem vererek vermekteyiz.Personellerimiz en az lise mezunu eğitimlidir. Personelimizi teknolojik donanımlarla, yenilenen taşımacılık sistemi hakkında bilgilendirmekteyiz. Eğitimler her ay toplantı şeklinde gerçekleştirilmektedir.Yapmış olduğumuz toplantılarda sizlerden gelen istek ve önerileri uygulama aşamasında fikir alışverişi yapmaktayız.