Express Kurye

Express Kurye

Express kurye, işinizin en önemli yardımcısı olarak her daim yanınızda hazır bulunmaktadır. Sadece bir telefon  ile bizlere ulaşım sağlayarak kurye ihtiyaçlarınızın en hızlı şekilde çözümlenmesini sağlayabilirsiniz.

İşini en iyi şekilde yapan bir kadronun oluşturduğu express kurye firmamız yıllardır sizlerle birlikte hizmet ağını genişletmektedir.

Express motorlu kurye ise motorlu bir hizmet türüdür. Müşterilerimizin en çok tercih ettiği, zamandan büyük oranda tasarruf sağlamanıza imkân sağlayan bir yöntemi oluşturmaktadır.

Motorlu kurye çalışanlarımız özel, firma logolu iş kıyafetlerini giyerek yasaların talep ettiği tüm yeterlilik belgelerine sahip bir şekilde İstanbul’un yollarındaki yerini almaktadırlar.

En uygun zamanda sizleri en iyi şekilde memnun edebilmek için hizmetlerini yürütmekte olan firmamız, onlarca farklı sayıda motor ile yollara düşmektedir.

Etkili bir hizmet sunmayı amaç edinirken trafik kurallarının her birine eksiksiz olarak uymayı sağlıyoruz.

ekspres kurye

 

Makale İçeriği

Express Motor Kurye

Express motor kurye, olanaklar dahilinde müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyabilmek için en hızlı şekilde talepleri almaktadır.

Verilen her bir hizmet kurye hizmetleri sunmakta olan firmamız sisteminde tek tek kayıt altına almaktadır. Yapılan hizmetin kalitesini ölçebilmek adına işlem sonrası kurye hizmet anketi düzenleyerek değerli müşterilerimizin memnuniyetini ölçmekteyiz.,

Prosedürlerimizi müşterilerimize üstün kalitede bir hizmet sunabilmek için sürekli olarak geliştiriyoruz. Az zamanda çok işler başarabilmek için teknolojiyi yakından takip ediyoruz.

Ortaya çıkan istenmeyen durumlar oluştuğunda ise düzeltici faaliyet formaları düzenleyerek aynı sorunun bir daha ortaya çıkmaması için önlemler alıyoruz.

Sistemli, çok programlı ve disiplinli bir çalışma ile İstanbul’un tüm semtlerine kaliteli hizmeti ulaştırabilmenin amacını güdüyoruz.

Beklentilerimiz çok para kazanmaktan ziyade memnun müşteriler elde edebilmektedir. Defalarca çalışabileceğimiz bir ilişki geliştirmek ve indirimli fiyat politikalarımız sayesinde müşterilerimizin bütçesini yormamaktır.

motorlu kuryeler

Eyüp moto kurye ile paketlerinizi en hızlı ve uygun şekilde yollayın.

Express Moto Kurye

Express moto kurye tüm zamanların en çok aranan hizmetini oluşturmaktadır. Geçmişten bugüne artan ihtiyaçlar motorlu kuryelerin önemini ortaya çıkartmaktadır.

Profesyonel bir motor yönetimi sayesinde çok kısa süreler içerisinde kurye teslimatlarını gerçekleştirilmektedir.

Dolu dolu bir hizmet alabilmek için sizlerde firmamız hizmetlerimizden uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz.

Kurye fiyatları nasıl belirlenir?

Gönderinin büyüklüğü, gideceği mesafe gibi özel detaylar kurye fiyatlarını değiştirmektedir.

Express acil kurye en hızlı hizmet kanallarımızdan sadece biridir. Anlık olarak yola çıkması gereken gönderileriniz için bu özel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Express kurye müşterinin 0212 625 2616 numaralı telefonu arayıp çağrı merkezimize kurye isteğini iletmesiyle başlayan bir hızlı hizmettir.Express gitmesi gereken kargolarınızda, express kurye ihtiyacınız şu şekilde karşılanmaktadır.Operatör tarafından size en yakın moto kurye miz yönlendirilir.Adrese gelen motorlu kurye gönderinizin gitmesi gereken diğer yere en geç 1 saat içerisinde teslimat yapmaktadır.Acil Kurye daha sonra bilgi merkezimize gönderdiği teslimat bilgilerini otomasyonumuza bize kayıt esnasında verdiğiniz iletişim adresine veya cep telefonunuza gönderinizin kime teslim edildiğine dair,bilgiyi vermetedir. Express kurye diğer hizmetlerden ayıran şey sadece sizin kargonuzla ilgilenip başka adrese veya kargoya uğrama yapmamasıdır.

İstanbul’un kurumsal moto kurye şirketi ile işinizi kolayca halledin.

İstanbul Express Kurye

Kurye sektöründe alternatif ve size özel bir hizmet seçeneği olarak yararlanabileceğiniz Express kurye hizmetinde ayrıcalıklı hizmet anlayışının kavramını fark edeceksiniz. Çağrı merkezine ulaşarak çoklu gönderi seçenekleri arasından tercih edeceğiniz bu kurye hizmet modelinde gönderilerinizin niteliğine göre adresinize anında en yakın kurye personellerini yönlendirilerek en hızlı hizmeti almanız sağlanmaktadır. Ayrıca Express kurye hizmet seçeneğinde adresinizden alınan gönderileriniz başka hiçbir adrese uğramadan ve gönderi hizmet sırası gözetilmeksizin yalnızca size özel hizmet olarak alıcı adresine gönderiniz teslim edecektir. İstanbul gibi büyük bir şehirde dakikalar içerisinde Express kurye personelleri tarafından alınan gönderileriniz en fazla 2 saat içerisinde alıcı adresine ulaştırılarak teslimatı gerçekleştirilecektir.

istanbul kurye hizmeti

Express Motorlu Kurye

Pek çok motorlu kurye personelinin hizmet verdiği istanbul express kurye hizmet modelinde size özel ayrıcalıklı bir hizmetin keyfini yaşamanız kaçınılmaz olacak. Gönderi hizmet seçenekleri arasında acil kurye ihtiyaçları için en çok tercih edilen hizmet modeli olarak sizler de 7/24 saat ve zaman gözetmeksizin Express kurye avantajlarından faydalanabilirsiniz. Üstün ve kaliteli hizmet anlayışında müşterilerinin ihtiyaçlarına acil çözümler sunan Express kurye hizmet modelinde gönderilerinizin adresine tesliminin hemen ardından ayrıntılı teslimat raporu da anında iletilmektedir. Alacağınız bilgiyle sizler de aldığınız en hızlı ve kaliteli hizmetin memnuniyetini duyabilir ve gönül rahatlığı ile her zaman acil ihtiyaçlarınızı istanbul express kurye ayrıcalığı ile sizler de giderme şansına sahip olabilirsiniz.

HEMEN Kurye İste

Moto kurye ihtiyaçlarınızda bize aşağıda ki iletişim yollarından hemen ulaşabilirsiniz.

Avrupa Yakası Tel : 0212 222 5620
Anadolu Yakası Tel : 0216 473 0003
Mail : mustafafatih@istanbulexpresskurye.org

Acil Kurye