Geniş kapsamlı bir kurye hizmeti alanında en kaliteli, güvenilir ve en ekonomik fiyatları bulabileceğiniz firmamızda gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun sizler de kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul Express Kurye uzun yıllar verdiğimiz hizmetlerde yenilikçi anlayışımızla devam ederek müşteri memnuniyetini sürdürülebilir hale getiren firmamız alanında uzman mesleğinin gerekliliğinde eğitimli personelleriyle hizmet faaliyeti yolunda çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. İstanbul’un her semtinde bulanan express kurye şubelerimizle nerede olursanız olun gerek özel ihtiyaçlarınız için gerekse işiniz için kurye hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İstanbul Express Kurye

Makale İçeriği

Kurye Paketlerini Hızla Gönderin

Çağrı merkezimizi arayarak ulaşım sağlayabileceğiniz firmamızda birden fazla gönderi seçeneğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Mevcut olan gönderi seçeneklerimiz arasında arabalı istanbul expres kurye hizmetlerimiz, moto kurye hizmetlerimiz, ayrıca müşterilerimize özel Express kurye, özel kurye, motorlu kurye, acil kurye gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Farklı her türlü gönderi ihtiyaçlarınıza alternatif çözümlerimizle kalıcı bir memnuniyet bırakarak müşterilerimize özel bir hizmet sunuyoruz. Gönderi kaydınızın alınmasının hemen ardından gönderinin alınacağı adrese en yakın kurye personellerimiz yönlendirilmektedir. Tahmininizden de kısa süre içerisinde adresinize gelerek gönderilerinizi firmamız güvencesiyle teslim alan deneyimli personellerimiz büyük bir hızla gece gündüz demeden zamanında alıcı adresine ulaşım sağlayarak gönderinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Acil Motorlu Kurye Firması

Ayrıca kaliteli bir hizmet adına gerçekleşen teslimat tarafımızdan siz değerli müşterilerimizin bırakacağı iletişim adresine ayrıntılı gönderi raporu olarak da iletilmektedir. Hizmetleriyle fark yaratan firmamız ekonomik fiyatları ile de artan gönderi ihtiyaçlarınızda gönderi maliyetlerinin bütçenizde oluşturacağı sarsıntıya bir dur diyecektir. Uygun fiyatlarında pek çok gönderi seçeneği arasından gönderinizin niteliğine en uygun gönderi seçeneğini tercih edebilirsiniz. Memnuniyetinizin ve güveninizin eseri olarak genişleyen hizmet alanımızda her geçen gün memnun müşteri potansiyelimiz daha da büyümektedir. Gönderinizin geç kalacağı veya trafiğe takıldığı endişesi taşımadan faydalanabileceğiniz hizmetlerimizde önceliğimiz sizin memnuniyetiniz olacaktır. 7 gün 24 saat kesintisiz sunduğumuz kurye hizmetlerinde ayrıcalığı kaliteli hizmet anlayışımızda bulacaksınız. Kusursuz bir hizmet anlayışında kaliteli hizmetlerimizden ödün vermeden sizlere en hızlı, güvenilir ve en ekonomik hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşayan firmamız gerek arabalı gerekse motorlu kurye personelleriyle siz değerli müşterilerine hizmet vermekten gurur duymaktadır