• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/101648085462216312910

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

Taksim Kurye

Taksim Kurye

Taksim Kurye

Kurye hizmetlerinde kaliteyi en uygun fiyatlarla buluşturup, siz değerli müşterilerine sunan Taksim Kurye, faaliyetlerine aralıksız devam etmektedir.

Çağrı merkezimiz yoluyla kolaylıkla ulaşabileceğiniz Taksim Kurye teknik personelleri, son model araç ve Taksim Moto Kurye servis hizmetleriyle her geçen gün alanını biraz daha genişletmektedir. İstanbul’un tüm semtlerine aynı gün ulaşım imkânı sağlayan Taksim Moto Kuryeye acil gönderi ihtiyaçlarınız için 7gün 24 saat sizler de ulaşabilirsiniz. En hızlı hizmeti sizlere sunan Taksim Moto Kurye, donanımlı personelleri sayesinde hiçbir aksamaya meyil vermeden faaliyetlerini sürdürmektedir. Çağrı merkezimiz yoluyla bıraktığınız tüm gönderi kayıtlarınız titizlikle ele alınarak, size en yakın kurye elemanlarımız hızlı bir şekilde yönlendirilir. Sizlerde Taksim Kuryeye kolaylıkla ulaşabilir en uygun fiyatlarla hızlı kurye hizmetinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Motorlu kurye taksim bölgesi trafik ve iş yoğunluğunun en çok olduğu yerlerden birisidir. Moto kurye taksim acil kurye ihtiyaçlarınız için sizlere en hızlı hizmeti 7 gün 24 saat boyunca sunmaktadır. İstanbul içerisinde tüm ileçelere aynı gün ulaşım sağlayan motor kurye taksim ekibimiz hızlı personelleri nedeniyle trafiğe takılmaksızın sizlere en iyi motor kurye hizmetini sunmaktadır. Kurye taksim personellerimiz sizlerden gelecek gönderi kayıtlarını beklemektedirler.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam110
Toplam Ziyaret171518
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.57365.5959
Euro6.18786.2126
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.