• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

Moto Kurye İstanbul

 moto kurye istanbul
Moto Kurye İstanbul

MOTO KURYE

Sektörün artan kurye ihtiyaçları nedeniyle bir alternatif olarak görülen moto kuryeler, motosiklet kullanımını iyi bilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Son model arabalı araçların yanı sıra moto kurye istanbul olanakları da müşterileri için tercih sebebidir. Gönderilerin yerine daha hızlı ulaşmasını sağlayan istanbul moto kurye  aynı zamanda İstanbul ve çevresinde önemli bir istihdam oluşturmaktadır. Gizliliğe önem veren, motor kullanımını iyi bilen, motor kullanımında herhangi bir kusuru bulunmayan, yaptığı işe ve müşterilerine saygıda kusur etmeyen çoğu kişi moto kurye istanbul hizmetini rahatlıkla yürütebilir.

Kurye sektöründe kaliteli hizmeti hızlarıyla özdeşleştiren moto kurye istanbul personelleri güler yüzlü hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. İstanbul’un yoğun trafiğinde hemen her noktada karşılaşabileceğiniz istanbul moto kurye personelleri siz müşterileri için adeta zamana meydan okumaktadır. Motosiklet kullanımını önceleri zevk olan kişiler şimdilerde zevkle yaptıkları gezilerden para kazanır durumdadır. Normal araçlara göre yakıt tüketimi daha az olan motorların hem şirket hem de müşteriler açısından masrafları minimum seviyeye indirmektedir.

Önceleri bir zevk olarak görülen ve çok yaygın olmayan motor kullanımı sektörün artan ihtiyaçları nedeniyle üretilen yaratıcı fikirler sayesinde azımsanmayacak bir istihdam olanağı sağlamış durumdadır. Sektörün ihtiyaç duyduğu en hızlı hizmeti zamanla siz değerli müşterilerimizin de benimsemesiyle artık gönderiler yerine zamanında ulaşmaktadır. Araçların giremediği dar sokaklara kadar girebilen, yoğun trafik aldırmadan rahatlıkla yoluna devam edebilen, karmaşık adreslerin, dar sokakların dert olmadığı, gönderinin gecikmesi ve buna benzer birçok sorun moto kurye istanbul sayesinde aşılmıştır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurye şirketleri yaygın servis ağları olması nedeniyle moto kurye istanbul hizmetlerinin sağladığı yararlardan faydalanarak prestijlerinde yükselme fırsatı da bulmuşlardır. Her türlü kurye hizmetleri için çağrı merkezini aramanız yeterli. Çağrı merkezinden size en yakın yerde bulunan moto kurye servis personelleri yönlendirilerek sizlere en hızlı hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Zaman sizin için önemliyse moto kurye servis personelleri 7/24 hizmetinizde.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret182723
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87655.9000
Euro6.52106.5471
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.