• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/109123127747448210208/posts

MOTO KURYE

 moto kurye
MOTO KURYE

MOTO KURYE

Sektörün artan kurye ihtiyaçları nedeniyle bir alternatif olarak görülen moto kuryeler, motosiklet kullanımını iyi bilen tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Son model arabalı araçların yanı sıra moto kurye olanakları da müşterileri için tercih sebebidir. Gönderilerin yerine daha hızlı ulaşmasını sağlayan moto kuryeler aynı zamanda İstanbul ve çevresinde önemli bir istihdam oluşturmaktadır. Gizliliğe önem veren, motor kullanımını iyi bilen, motor kullanımında herhangi bir kusuru bulunmayan, yaptığı işe ve müşterilerine saygıda kusur etmeyen çoğu kişi moto kurye hizmetini rahatlıkla yürütebilir.

Kurye sektöründe kaliteli hizmeti hızlarıyla özdeşleştiren moto kurye personelleri güler yüzlü hizmetleriyle de dikkat çekmektedir. İstanbul’un yoğun trafiğinde hemen her noktada karşılaşabileceğiniz moto kurye personelleri siz müşterileri için adeta zamana meydan okumaktadır. Motosiklet kullanımını önceleri zevk olan kişiler şimdilerde zevkle yaptıkları gezilerden para kazanır durumdadır. Normal araçlara göre yakıt tüketimi daha az olan motorların hem şirket hem de müşteriler açısından masrafları minimum seviyeye indirmektedir.

Önceleri bir zevk olarak görülen ve çok yaygın olmayan motor kullanımı sektörün artan ihtiyaçları nedeniyle üretilen yaratıcı fikirler sayesinde azımsanmayacak bir istihdam olanağı sağlamış durumdadır. Sektörün ihtiyaç duyduğu en hızlı hizmeti zamanla siz değerli müşterilerimizin de benimsemesiyle artık gönderiler yerine zamanında ulaşmaktadır. Araçların giremediği dar sokaklara kadar girebilen, yoğun trafik aldırmadan rahatlıkla yoluna devam edebilen, karmaşık adreslerin, dar sokakların dert olmadığı, gönderinin gecikmesi ve buna benzer birçok sorun moto kurye sayesinde aşılmıştır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan kurye şirketleri yaygın servis ağları olması nedeniyle moto kurye hizmetlerinin sağladığı yararlardan faydalanarak prestijlerinde yükselme fırsatı da bulmuşlardır. Her türlü kurye hizmetleri için çağrı merkezini aramanız yeterli. Çağrı merkezinden size en yakın yerde bulunan moto kurye servis personelleri yönlendirilerek sizlere en hızlı hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Zaman sizin için önemliyse moto kurye servis personelleri 7/24 hizmetinizde.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret132902
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar4.83864.8580
Euro5.62815.6506
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!


İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.