• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

En Hızlı Kurye

 en hızlı kurye

En Hızlı Kurye

İstanbul express kurye; en hızlı moto kurye hizmetini vermek için çalışmaktadır.İstanbul un neresinde olursanız olun 60 dakikada kargonuzu sizden alıp gitmesi gereken adrese ulaştırıyoruz.En hızlı motor kurye hizmetini gönül rahatlığıyla istanbul express kurye aracılığı ile yollayabilirsiniz.En hızlı motorlu kurye lere sahip olduğumuz için acil gitmesi gereken kurye ve moto kurye lerinizi 0212 222 5625 ve 0216 473 0003 numaralı telefonumuzdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.
 hızlı kurye

Hızlı Kurye

Kurye konusunda artık arkanıza destek alabileceksiniz. Bu konuda en iyisi olan firmamız sayesinde işlerinizi yoluna koyacaksınız. Hızlı kurye istiyorsanız şirketimize yönelmeniz gerekiyor. Gönderilerinizin başına istemediğiniz bir şey gelmeden kısa süre içerisinde adresinize teslimi yapılıyor. O halde uzman kurye firmamıza başvurarak ihtiyaçlarınızın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. İstanbul bölgesinin her semtine hitap eden geniş bir hizmet ağımız bulunuyor. Bu sayede sizlerde aradığınız kriterlere en uygun şekilde bir hizmetle karşı karşıya kalıyorsunuz. Son zamanın en iyi kurye firmalarından biri olma özelliğine sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Ne zaman isterseniz isteyin bu konuda kusursuz şekilde hizmet veren kurye şirketimizden de bir an önce yararlanmaya başlayacaksınız. Her an her saat başı kurye konusunda ki çalışmalarımız dur durak demeden devam ediyor. Firmamızın özellikle dikkat etmiş olduğu en önemli ayrıntılardan birisi de gönderilerinizi hızlı şekilde teslim ediyor olmasıdır. Çünkü bazı zamanlar oluyor gönderilerinizin hızlı şekilde gitmesi gereken noktaya teslim edilmesi gerekebiliyor. Bunun farkında olan kurye şirketimizde artık duruma anında el atmaya başlıyor. Hızlı kurye imajıyla sektörde yerini alarak ihtiyaçların an itibariyle en kısa süre zarfı içerisinde karşılanmasını da sağlamış oluyor. O halde sizlerde hemen bekleme yapmadan bu çalışmalardan yararlanmaya başlayın. Yaşamınızın pozitif yönde değişmesini de sağlamış olun. Genelde vatandaşlarımızın akıllarında yer edinmiş olan konulardan birisi de eşyalarınızı ya da önemli gönderilerinizi teslim alacak olan kuryelerimizin de nasıl olduğu diyebiliriz. Bu konuda oldukça profesyonel olduklarından dolayı doğal olarak istemediğiniz bir durumla karşı karşıya kalmamış olacaksınız. Beklentilerinize anında karşılık vermeye hazır şekilde duran kurye şirketimize anında başvurabilirsiniz. Üstelik hızlı kurye avantajlarıyla sizleri mutlu eden firmamız, ekonomik yönden de yüzünüzü güldürmeye devam ediyor. Genelde kurye şirketleri yüksek fiyattan da hizmet verdiği olabiiliyordu. Bunun farkında olan kurye şirketimizde ekonomik ölçülerde hizmet vermenin de bir an önce mutluluğunu yaşama derdi içerisinde bulunuyor. Ekonomik konusunda gerekeni en güzel şekilde yerine getiren kurye şirketimizden bir an önce yararlanmaya başlayın. Doğabilecek sorunlara karşı da geniş çaplı önlem alınmış oluyor.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret182723
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87655.9000
Euro6.52106.5471
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.