• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/101648085462216312910
 
Site Menüsü
Site Haritası

MOTORLU KURYE

 motorlu kurye

MOTORLU KURYE

Motorlu Kurye

Günümüz itibariyle özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde Motorlu Kurye personellerine rastlamanız mümkündür. Kurye ihtiyaçlarında trafik sorununa çözüm getiren kurye şirketleri Motorlu Kurye hizmetleriyle alanını her geçen gün biraz daha genişletmektedir. Müşteriler tarafından benimsenen Motorlu Kurye sayesinde gönderinin gecikti, geç kaldı derdine son veriyoruz. Gece gündüz hizmet veren bu kurye personelleri her türlü hava şartlarına meydan okuyarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Acil gönderileriniz Motorlu Kuryelerle artık dert değil.

Motor kullanımını iyi bilen deneyimli kişilerden oluşan Motorlu Kuryeler gün geçtikçe rağbet görmekte ve hızla yayılmaktadır. Aynı zaman da güler yüzlü hizmetleriyle de dikkat çekmektedir.7 gün 24 saat hizmetlerini aralıksız sürdüren Motorlu Kurye aynı zamanda ekonomik olması itibariyle de tercih sebebidir. Hem şirket açısından hem de siz değerli müşteriler açısından masrafların minimize edilmesi önemli bir konudur. Normal araçlara göre yakıt tüketimi daha az olan motorlar bu özelliğiyle de avantaj sağlamaktadır.

Bir telefonla ulaşabileceğiniz bu hizmette size en yakın yerde bulunan Motorlu Kurye personelleri yönlendirilerek gönderileriniz en hızlı teslim alınır. Yine aynı hız ve hassasiyetle gönderileriniz istediğiniz adrese şirket garantisiyle teslim edilir.

Siz değerli müşterilerimizin de aradığı zamanında ulaşım, hizmette kalite ve güven esaslı güler yüzlü hizmetse, Motorlu Kurye personelleri sizin istediğiniz her yerde. Bizi arayarak zaman kazanın. Tasarrufu zamandan sağlayın diyerek Motorlu Kuryeler hizmetlerini aralıksız ve son sürat hızla sürdürmeye devam etmektedir.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam16
Toplam Ziyaret141954
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.33755.3589
Euro6.05236.0765
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!


İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.