• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/u/0/101648085462216312910
 
Site Menüsü
Site Haritası

Motor Kurye

 motor kurye

MOTOR KURYE

Motor Kurye

Motosikletleriyle kurye hizmetlerini icra eden kişilere Motor Kurye adı verilmiştir. Sektöre yeni bir bakış açısı getiren Motor Kuryelere artık İstanbul’un gibi trafiğin yoğun olduğu yerlerde sıkça rastlamak mümkündür. Gönderileri en hızlı şekilde adrese ulaştıran Motor Kurye personelleri artık öncelikli tercih sebebi haline gelmiştir. Sektörün artan ihtiyaçlarına çözüm yolu olan Motor Kuryeler artan rekabet ortamı da değerlendirildiğinde alanını daha da genişleteceği söylenebilir.

Motor kullanımını iyi bilen ve aynı zamanda adres bilgisi fazla olan herkes teknik açıdan bakıldığında Motor Kurye olabilmektedir. Tecrübeli Motor Kurye personelleri sayesinde artık hiçbir gönderi de gecikme ya da aksaklık yaşanmamaktadır. Aynı zamanda giderek artan işsizlik ortamında gençlere önemli sayılabilecek istihdam olanağı da sağlamaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinde hemen her yerde görebileceğiniz Motor Kurye personelleri, sizlere hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Arabalı kurye hizmetlerine göre daha ekonomik olan Motor Kurye sizlerinde öncelikli tercih sebepleri arasında yerini almıştır.

Motor Kurye hizmeti veren personellere çalıştıkları şirketin çağrı merkezi yoluyla her daim ulaşmanız mümkündür. Günün 24 saati aralıksız hizmet veren Motor Kurye personelleri gönderilerinizi güvenli bir şekilde teslim alır ve istenilen adrese zamanında teslimatını gerçekleştirir. Kaliteli kurye hizmetini artık ayağınıza kadar getiren Motor Kuryeler bir telefon kadar uzağınızda. İstanbul içi tüm gönderilerinizde aynı gün teslimat garantisiyle artık gönderilerinizin gecikti, geç kaldı derdine son veriyoruz. Sizinde istediğiniz en hızlı ve kaliteli hizmetse Motor Kurye personelleri sizin istediğiniz her yerde sizlerle.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam43
Toplam Ziyaret143444
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.34665.3680
Euro6.07976.1040
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!


İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.