• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

Kurye Hizmeti

Kurye Hizmeti

Kurye


Kurye ihtiyaçlarınızı karşılayacağınız sektörde her müşteri ihtiyacına hitap eden gönderi seçenekleri bulunmaktadır. Hızlı kurye ile gönül rahatlığı ile alıcı adresine zamanında ulaşmasını sağlayacağınız gönderilerin keyfini yaşarken bütçenizi de zorlamayacaksınız. Ekonomik kurye seçenekleriyle de ister bireysel ister kurumsal gönderi ihtiyaçlarınız artık masraf bedellerini minimize etmenize imkan tanıyor. Çağrı merkezine bırakacağınız gönderi kaydı ile birlikte hız, kalite ve güvenden en ekonomik kurye hizmeti koşullarda faydalanacaksınız. Gönderi kaydının alınması ile birlikte adresinize en yakın yerde bulunan motor kurye dakikalar içerisinde kapınızda belirirken yine mümkün olan en kısa sürede gönderinin alıcı adresine teslimini sağlamaktadır. 7/24 kesintisiz bir hizmeti alarak sizler de ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 kurye hizmeti
Başta nüfus ve trafik yoğunluğu gibi nedenlerle artan gönderi ihtiyaçlarınıza en ideal çözüm yolu kurye hizmeti olacak. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun bir yerden başka bir yere aracı vasıtasıyla iletilmesini istediğiniz gönderileriniz için faydalanacağınız kurye hizmeti sizlerin de yüzünü güldürüyor. Gönderi ihtiyacınızda çağrı merkezini arayarak motor kurye hizmetinden faydalanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ertelemeden dilediğiniz an dilediğiniz yerden bırakabileceğiniz gönderi kaydı için çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. İhtiyaçlarınızı gerek arabalı gerekse motorlu personellerle karşılayabileceğiniz kurye hizmetlerinde alternatif pek çok gönderi hizmet modeli sizleri bekliyor. Acil ihtiyaçlarınız için haftanın 7 günü günün 24 saati hızlı kurye gönderi kaydı ile gönderileriniz alıcısına beklediğinizden de çok daha kısa sürede ulaştırılıyor.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam62
Toplam Ziyaret176105
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.68785.7106
Euro6.28976.3149
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.