• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

Express Moto Kurye


 express moto kurye
Express Moto Kurye

Express moto kurye nedir ?

Express moto kurye ile sizler de artık gece gündüz demeden tüm kurye ihtiyacınızı güvenle en hızlı şekilde karşılayabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek istediğinizde veya acil bir ihtiyaç halinde göndermeniz gereken her türlü kuryenizi saat gözetmeksizin acil kurye hizmeti ile alıcısına ulaştırabilirsiniz. Gönderi hizmet modelleri arasından çağrı merkezi aracılığı ile bilgi alarak hizmetin ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Express moto kurye hizmeti olarak faydalanacağınız Express moto kurye hizmetinde yalnızca birkaç saat içerisinde gönderiniz alıcısına teslim edilebilmektedir. Bütçenizi zorlamadan gönderinin zamanında ulaşacağı rahatlığı ile sizler de moto kurye hizmetinin keyif veren ve avantajlı hizmetlerinden faydalanarak hem zamandan hem de bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.
 istanbul express kurye
Ayrıca gönderinin teslim raporu da çağrı merkezince mesaj olarak sizlere iletilmektedir.Her müşterinin gönderi ihtiyacına göre bütçesini zorlamayacak en ekonomik fiyatlarda ekonomik kurye artan gönderi ihtiyaçlarına karşılık paranızın cebinizde kalmasını sağlıyor. Ekonomik olması kadar hızlı olması ile de dikkat çeken hızlı kurye avantajının alıcı adresine zamanında ulaşmasının keyfini yaşayabilirsiniz. Müşteri ihtiyaçlarına özel olarak her biri birbirinden farklı gönderi hizmet seçenekleri hakkında çağrı merkezinden bilgi alarak gönderinize en uygun hizmeti tercih edebilirsiniz. Acil kurye farkını da fark edeceğiniz hizmet seçeneklerinde gönderiniz adresten alınıp adrese teslim edilecek. Gönderi teslimi sonrası çağrı merkezine gelen iletim raporu ayrıca mesaj olarak iletişim adresinize de anında gönderilerek müşteri memnuniyeti adına bilginize sunulacaktır. Express Moto Kurye Express moto kurye farkıyla artık en kısa süre içerisinde önemli evraklarınızın adrese teslimi yapılıyor. Acil işlerinize anında el atarak sizleri sıkıntıdan kurtarıyoruz. O halde sizlerde hemen bekleme yapmadan lider kurye firmamızdan yardım alabilirsiniz. Anında ihtiyaçlarınızın en hızlı şekilde karşılanması için her ne gerekiyorsa yerine getiriyoruz.
 express moto kurye

Express moto kurye


Express moto kurye dünyasına bir an önce sizlerde adım atmaya başlayabilirsiniz. Bu sayede yaşamınızın daha güzel şekilde devam etmesini de sağlamış olursunuz. Moto kurye konusunda oldukça tecrübe sahibiyiz. İstenilen her adrese anında evraklarınızı ya da değerli eşyalarınızı teslim ediyoruz. Saat konusunda da herhangi bir aksama durumu söz konusu değildir. Anında eşyalarınızın teslimi yapılıyor. Özellikle altını çizmemiz gereken konulardan birisi de kurye şirketleriyle alakalı olduğu diyebiliriz. Kurye şirketleri için en çok önem arz eden konulardan birisi de hız faktörüdür. Hızlı işini yapan kuryeler daha sık şekilde tercih edilmeye başlanmıştır. Doğal olarak sektörde kurye şirketlerine yönelecek kişilerde bu hususlara dikkat ediyor. İnternet üzerinden de firmamız nezdinde 7/24 çalışmalarımız aktif olarak devam ediyor. Günün her anında kesintisiz olarak hizmet verdiğimizden dolayı artık sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. En hızlı ve ekonomik doğrultuda gerçekleşen kurye imkanlarından bir an önce sizlerde yararlanmaya başlayabilirsiniz. Express moto kurye dünyasına adım atarak, işlerinizi bir an önce yolunda götürmeye başlayın. Kuryeleriniz alındıktan sonra yol boyunca da bilgi verilmektedir. Bu sayede kuryelerinizde aklınızın kalması da engellenmiş oluyor. Gönül rahatlığı ile işlerinizi yürütebilme şansına sahip oluyorsunuz. Bu konuda hemen sizlerde istediğiniz kalitede ki hizmetlerden yararlanmak adına harekete geçin. Yaşamınızın daha güzel şekilde devam etmesini sağlamış olun. Express moto kurye farkını en güzel şekilde yaşamaya başlayın. Şirketimiz müşterilerine birden farklı gönderi seçenekleri sunuyor. Buna göre hangisini istiyor olursanız olun anında seçebiliyorsunuz. Express moto kurye farkıyla anında eşyalarınızın adresinize teslimini yapmış olacaksınız. Hizmetler ortaya konulurken hem kaliteli hem de hızlı olmasına dikkat ediliyor. Tüm bu imkanlardan en güzel şekilde yararlanmak adına harekete geçmeye başlayın. Kurye şirketimizle tanışın.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret182723
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87655.9000
Euro6.52106.5471
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.