• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 250 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.İstanbul Express Kurye, sizlere daha hızlı ve ekonomik bir kurye hizmeti sunmayı vaad ediyor.Motorlu kurye hizmetimizlerimiz için bizi hemen arayın, zaman kazanın.


Site Menüsü
Site Haritası

Gün İçi Kurye

 aynı gün kurye

Gün İçi Kurye

Aynı gün kurye

Kurye sektörüne yeni bir anlayışla gün içi kurye ihtiyaçlarına alternatif çözüm sunmak amacıyla moto kurye ile sizler de tüm ihtiyacınızı güvenle karşılayabilirsiniz. İş yoğunluğu veya hava şartları gözetilmeksizin aynı gün kurye ihtiyaçlarınız motorlu personellerle karşılamak istediğinizde gönderi hizmet seçenekleri arasından ihtiyacınıza en uygun gönderi modelini seçerek bizi arayabilirsiniz. Motorlu kurye dakikalar çerisinde adresinizden alınan gönderileriniz en hızlı bir şekilde alıcısına teslim etmektedir. Sizler, ister işletmenizde ister bireysel olarak , her türlü motor kurye ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde 24 saat aynı gün kurye ile  gönderinin niteliği ne olursa olsun kesintisiz bir hizmetin rahatlığından bütçenizi zorlamayacak en ekonomik koşullarda gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz.
 gün içi kurye
Moto kurye ile kurye sektöründe hız, kalite ve ekonomik fiyatlarda sizler de farkı fark edin. Motosikletle taşınabilecek her türlü gönderiyi itina ile alıcı adresine ulaştıran personeller gece gündüz demeden vermiş oldukları hizmetlerde memnuniyetinize kalıcı bir itimat sağlayacak. Acil kurye hizmet seçeneklerinde gönderinin yetişmeyeceği endişesini taşımayacağınız bir rahatlıkla gönderilerinizi emi ellere teslim edebilirsiniz. Sektöre duyulan ihtiyacın her geçen gün artmasıyla yenilikçi anlayışta birbirinden farklı hizmet seçenekleri her ihtiyaca cevap verebilecek niteliklerde çözüm olanakları sunmaktadır. Sizler de ister arabalı isterseniz de motorlu kurye ihtiyaçlarınız için çağrı merkezine ulaşım sağlayarak gönderi hizmet modelleri hakkında detaylı bilgi alabilir ve memnun kalacağınız bir kurye hizmetinin kaydını bırakabilirsiniz.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret182723
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.87655.9000
Euro6.52106.5471
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.