• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://tr-tr.facebook.com/IstanbulExpresKurye
  • https://plus.google.com/101648085462216312910

İndirimli kurye fiyatları hakkında

Müşterilemizin indirim talepleri doğrultusunda hazırlamış olduğumuz, 150 tl değerindeki kurye pullarımız, %25 indirim hakkı tanımaktadır.Peşin ödemeyle satışı yapılan kurye ödeme koçanımızı alan müşterilerimize, ekonomik ve hızlı teslimatlar sağlamaktayız.Ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayınız.


Site Menüsü
Site Haritası
İstanbul ' da Moto Kurye


 istanbul moto kurye
İstanbul moto kurye

İstanbul trafiğinde hemen her yerde görmeye alışkın olduğunuz İstanbul moto kurye personelleri sizlerin tercihleriyle daha da genişleyen bir personel kadrosuyla en hızlı ve en kaliteli kurye hizmetini ihtiyaç duyan müşterilerine sunmaktadır. Karmaşık adres, dar sokaklar, yoğun trafik veya hava şartlarının olumsuz etkilerine aldırmadan sizlere en kaliteli hizmeti sunan firmamız konusunda uzman personelleriyle gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun sizlere hizmet vermektedir. İstanbul moto kurye yenilikçi anlayışta kaliteli hizmeti de bütünleştirerek 7 gün 24 saat müşterilerine aralıksız bir kurye hizmeti sunmaktadır.


Moto Kurye


Acil ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleriyle cevap veren firmamız personelleri memnuniyetinizde kalıcı bir teminat oluşturacaktır. Motosiklet kullanımlarındaki deneyimlerini hizmet anlayışı çerçevesinde değerlendirerek bir telefonunuzla adresinizden aldıkları gönderilerinizi kısa sürede adresine ulaştıran İstanbul moto kurye personelleri en uygun fiyatlarıyla da tercihleriniz arasında yerini alacak. İşletmenizde giderek artan gönderi ihtiyaçlarınıza abonelik anlaşması yaparak da yararlanabileceğiniz hizmetlerimizde bütçenizi sarsmadan gönderilerinizi güvenle İstanbul moto kuryeye teslim edebilirsiniz. Aradığınız kaliteli ve güvenilir hizmeti sizler de firmamızda bulacaksınız.
  
90 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam55
Toplam Ziyaret167735
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.62765.6502
Euro6.32966.3550
Saat
Abonelere % 35 İndirim !!!

motor kurye
İstanbul express kurye abonelerine % 35 indirim. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın.